Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,440

· Najnowszy użytkownik: AbigailCrumn


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Radzio Kielbasa
Przede wszystkim gratulacje dla Krzyśka za rekord, ale i dla całej Trójki plus oczywiście Gospodarzy bazy, podziwiam Kobietę Jonego za to że wkłada tak wiele pracy w Ich bazę i całą jej oprawę, i podziela entuzjazm Jonego związany z wędkarstwem i oczywiście chciał bym kiedyś zjawić się u nich na podobnej przygodzie jak Wy Panowie. Mi chaszcze i błoto nie przeszkadza, każda wyprawa to kolejne doświadczenia od których NA PEWNO nie będziemy słabsiI Gratulacje
Radzio
 
Krzysztof Poniewierski
Mój hol i wyjęta ryba to wcześniejsza praca każdego członka ekipy (liczę tu 5 osób).
Szczerze dziękuję za gratulacje.
Trzeba tu jeszcze podkreślić fakt iż wybrany przez Wojtka odcinek rzeki należy do trudniejszych technicznie i mocno survival'owych.
Trzeba odcierpieć swoje. Dodam wkrótce fotki z tel. gdzie jak dziecko cieszę się z przenosin na piach... kilka godzin później ulewny deszcz i burze nie dawały spać, a każdy z Nas myślał o tym z czym uciekać na ponton gdy woda zmyje nasz obóz...
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Jan Brzozowski
Ostatnia noc nad Padem. Uwaga - film dla widzów pełnoletnich D


Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 18.01.2016 21:16
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Koz@k
Przecież nas kręcą przygody, co to by było za łowienie bez survivalu.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
robix
No to dało Wam popalić , może nie dla pełnoletnich ale napewno dla wytrwałych - to poprostu trzeba lubić .Nie ma jak traperka i prawdziwa przygoda . Pozdrawiam.
 
Piotrek7272
Pozdrawiam całą ekipe tej wyprawy.Widzieliśmy sie w sobote jak pakowaliście sie do wyjazdu a ja wlaśnie rozpakowywalem sprzęt.Faktycznie przy wysokiej wodzie w pierwszą noc a własciwie poranek miałem branie i wyciągnąłem 153 cm.W trzecią nocke 192cm i ostatnią taki na pożegnanie ledwo ponad metr,a i były trzy brania dwa puste i jedna ryba sie spieła.W jeden dzien przy niskiej wodzie posiedziałem z federkiem i przez pare godzinek ponad 60 brzan od 20 do 80 cm.Ja trafiłem akurat na troche leprzą pogode jak wy ,przez cały pobyt tylko lekko przez dwie godziny kropiło.Pływalismy też z Wojtkiem i na wertikala było kilka wyjść nawet jedego Wojtek przycioł ale zaraz się spioł.Również chciałbym podziękować Wojtkowi i Asi za towarzystwo i pomoc bardzo profesjonalną.W kwietniu wybieram sie tam ponownie.
 
Jan Brzozowski
Również pozdrawiam.
Może tym razem pójdzie Ci lepiej, mam taka nadzieję I
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Piotrek7272
Witam Janku.
Zawsze może być lepiej
 
johny5g
Jan Brzozowski napisał(aM

Ostatnia noc nad Padem. Uwaga - film dla widzów pełnoletnich D



Czad to nakręciłeś Janek
Johny5g
 
Jan Brzozowski
Chciałem dłuższy film zrobić z tej burzy, ale trzeba było się ewakuować O
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Szafa
Jan Brzozowski napisał(aM

Ostatnia noc nad Padem. Uwaga - film dla widzów pełnoletnich D



KozackoI
 
Jacek Gebala
Jan Brzozowski napisał(aM

Ostatnia noc nad Padem. Uwaga - film dla widzów pełnoletnich D

.....


"Ratuj się kto może"- eee...... wstanie T
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,789,526 unikalne wizyty