Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: JohannaRot


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Strzala założyłem osobny temat o ubezpieczeniu łodzi i sprzetu wędkarskiego .

http://www.sumowa...ad_id=1118
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Czy mieliście kontakt z ta firmą Spawline . Handlują przyczepkami pod łodziowymi i ceny są przystępne i można dobrać DMC do własnego pojazdu ja nie mogę mieć więcej jak DMC przyczepki 650 kg . Przyczepka standard 1999 pln .
http://www.przyczepy.mazury.pl/

Moja łódka jest szeroka i trudno dobrać tak szeroką przyczepę za przystępną cenę .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 15.05.2016 15:10
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Zaproponowano mi taką przyczepkę z firmy Spawline , ale z płozami szer 175 cm DMC 650 kg . Podobno lepiej się woduje łódkę w trudnych warunkach .

sumowapasja.pl/images/imagehost/5779d2561a7678d332c1d55759008df6_resized.jpg

Cena 2800 pln.
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 16.05.2016 17:03
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert Pytka
Sławku ja mam taką przyczepkę .

http://www.solars...id,75.html


Przemyślana i dobrze zrobiona . Niezastąpiony jest trap i światła w ledach zamontowane na stałe tak że nie trzeba nic wyjmować jak wodujesz łódkę . Niestety cena o tysiączek droższa .
 
Slawomir Tabor
Robert ale tej firmy .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Andrzej Cecula
Sławek fajna przyczepka te łamanie nie wiesz jakie to jest zbawienie przy slipie z małym kątem D myślę że cena też akceptowalnaI
 
Slawomir Tabor
Wiecie to jest cena bez rolek kilowych bo w mojej łódce kil jest cienki i wysoki nie mogę na nim opierać całej łódki muszę podeprzeć łódkę 4 kółkami koszt z 200 pln ,są to kółka wypełnione pianką .
Oczywiście przyczepka będzie miała płozy i to na nich będzie leżała łódka w czasie transportu .
Może się do nich wybiorę za dwa tygodnie w soboty pracują . To mała firma rozwijająca się nie żałują towaru na ramę i ceny dodatków sa do zaakceptowania .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert Pytka
Robert ale tej firmy .


Sławku to jest tak że ta firma nie robi sama przyczepek , podałem link abyś mógł zobaczyć jak przyczepka wygląda . Dla tej firmy przyczepki robią podwykonawcy i takowego znam bo montaż jest w Białej . Wczoraj nawet się pytałem o koszt to dokładnie 3500 zł .
 
Marek Bukowski
Slipów mało trzeba na dzikusa sobie radzić (nawet może to i lepiej) ,to brałbym pod uwagę przyczepę tylko uchylną . I
Z koła podporowego zrezygnowałem po dwóch kursach bo dzwoniło na drodze i jakoś mi nie potrzebne .

YouTube Video
 
Mariusz
Sławku w pieniądzach co pisze Robert kupisz przyczepkę Bunderupa.Ja mam taką: (model 650)
sumowapasja.pl/images/imagehost/cba3766cc4958a35739ef94c12ad5844.jpg
Odradzam Ci przyczepki firm o których koledzy piszą w tym poście. Są słabe i wykonane z cienkich profili.
 
Slawomir Tabor
Mariusz gdzie mogę kupić przyczepkę Bunderupa 650 i za ile , taką z Twojego zdjęcia .
Czy ta przyczepka ze Spawlinu ma cienkie profile o niej piszesz . W rozmowie z wytwórcą nie handlowcem , rozmowa była o profilu z którego jest zrobiona rama 60 mm x 40 mm x 2 mm to wcale nie cienki profil . Ja mam towarową 60 mm x 30 mm x 2 mm i jest super .
Nadal jestem za zakupem przyczepki z łamanym dyszlem , może to nowość ale widać na filmie co Marek wstawił że zdaje egzamin w czasie wodowania łódki .
Co jest najciekawsze cena nie wzrasta przy przyczepce na zamówienie np szeroka na 185 cm .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Cecula Damian
Jakbym miał zmienić teraz przyczepkę to tylko na łamaną. Chyba że masz auto terenowe albo suva bo osobówkę będziesz musiał topić na płytkich slipach aby zwodować łódź na sztywnej konstrukcji już teraz muszę na slipie kombinować na odrze aby zwodować łódź a woda w cale nie taka niska.(takie slipy robią)
Tym bardziej że pisałeś że troszku łajba będzie ważyć łatwiej wciągnąć łódź na łamanej przyczepce.
 
Mariusz
http://www.przyczepywakula.pl/
 
Slawomir Tabor
To firma z Chodowa koło Siedlec , chcę tam podjechać . Ciekawe jak zachowuje się przyczepka z tymi kołami 10'' .
Nie mogę się nigdzie doszukać opini na temat przyczepek Spawline tych z łamanym dyszlem .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz
Slawomir Tabor napisał(aM

To firma z Chodowa koło Siedlec , chcę tam podjechać . Ciekawe jak zachowuje się przyczepka z tymi kołami 10'' .
Nie mogę się nigdzie doszukać opini na temat przyczepek Spawline tych z łamanym dyszlem .

Mi się tą przyczepkę dosyć dobrze prowadzi. Ale mają lepsze przyczepki. Wybór dosyć duży. I ceny atrakcyjne. Podjedź i pomacaj. Moja jest do większych łodzi. Akurat mam na niej busha 4metry.
 
Marek Bukowski
Właśnie te małe kółka na wysokim profilu mi się najbardziej podobają w tych przyczepkach .Ja ostatnio w swojej zmieniłem koła z 16 na 13 z profilem 75 ,teraz mam widoczność w wstecznym lusterku i mnie bardzo tajniaki nie podjadą ,no i slipować bardziej komfortowo .Wciągarkę z ramą zdemontowałem ponton lekko wchodzi ręcznie .^
 
Slawomir Tabor
Przyczepka pod łódkę już wybrana i zaliczka wpłacona za dwa tygodnie odbiór .
Padło na firmę Spawline z Pisza . Pierwsze wrażenie z oględzin dobre . Ładne spawy dobry ocynk , grube profile . Przyczepkę opiszę dokładniej jak odbiorę .
Zamiast rolek zdecydowałem się na płozy . Tu właściciel firmy Rafał Nowak pokazuje nowe obicia do płoz . Loniek w roli doradcy przecież sam bym się nie zdecydował co mam kupić i jakie wyposażenie dokupić .

sumowapasja.pl/images/imagehost/5a887216a96998d5e10c6803dfc7ea03.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/804798630d2a98284a38e89807255167.jpg

Zamówiłem przyczepkę z łamanym dyszlem , 180 cm szerokości do max długości łódki 4,5 m . Cenę nie podaje celowo gdyż każdy dobiera sobie wyposażenie jakie chce .
cdn.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marcin Skawinski
Pisz blisko mnie ,będę wiedział gdzie teraz sobie przyczepkę zamówić. Ale moja łajba 390 tylko
Więc prosciej będzie
 
Slawomir Tabor
Marcin moja łódka też ma 390 cm na sucho . Dojdzie winda z przodu 15 cm , winda z tyłu 10 cm robi się 415 cm . Do tego trzeba pamiętać o przestrzeni między przyczepką a samochodem żeby miejsce na otwarcie klapy tylnej było .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Przyczepka już dotarła do domu z firmy Spawline z łamanym dyszlem .
Wymiary przyczepki długość 490 cm ze światłami , szerokość 175 cm , koła 13" wyciągarka Knot 450 kg , koło podporowe , oś firmy SPP . Przyczepka jest wyposażona w płozy bez rolek kilowych . Ze względu na cienki i wysoki kil w łódce , muszę rolki raczej kółka sam dorobić i zamontować .
Podstawowa rama i dyszel wykonane są z profili zamkniętych 80 x 50 mm i 60 x 40 mm . Rama przyczepki wygląda solidnie , jak dla mnie oś przyczepki mogła być bardziej miękka . Może po kilku wyjazdach z łódka pod obciążeniem się to zmieni . W sobotę przyjedzie Tetryk II to się łódkę włoży na przyczepkę i pomyśli jakie kółka do wciągania zamontować .

sumowapasja.pl/images/imagehost/f2e0f2480855c21f1139cfc8d391980e.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/cd27744398f362e426d2b48a3b1936f1.jpg

Przyczepka z rozpiętym dyszlem , blokuje się go dwiema śrubami .

sumowapasja.pl/images/imagehost/fcb9f065002bd75b8e688e161805c0b9.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/45035bfda7ab0d14369808592c89a542.jpg



Ceny nie podaje ze względu że każda przyczepka jest inna i robiona pod indywidualne zamówienie , np cena podstawowej przyczepki pod łódkę 360 cm to około 2200 pln
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 07.07.2016 21:33
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,712,159 unikalne wizyty