Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
robix
To ładnie jedziesz . szerokosci!!!! A jak nie to polecam kołysanke na dobranoc .
Edytowane przez robix dnia 15.01.2016 01:03
 
robix
Mam nadzieję że wybaczysz mi moje poczucie humoru - nie zawsze jest poprawne .Pozdrawiam.Robix.U
 
Longin Bojanowski
robix, nie przesadzaj z filmikami niezwiazanymi tematem. To forum wędkarskie a nie Youtubowe.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
robix
Przepraszam ,sugestia przyjeta , postaram sie trzymać tematyki Forum .U
 
Mateusz Wisniewski
Coś se kupie ale nie wiem co
 
robix
Wybór jest duży , masz kilka propozycji .Do lipca jeszcze sporo czasu ale w lipcu promocji raczej nie bedzie więc teraz najlepszy czas na sumowe zakupy.
 
Mateusz Wisniewski
Pewnie taaa ale jeszcze muszę przemyśleć bo za dużo propozycji i każdy składa coś pod siebie tak jak się mówi jednemu Zośka drugiemu Maryska BTW wracając do tematu ;) dzisiaj postanowiłem zajrzeć przy okazji do największego wędkarskiego w moim zasięgu i oglądałem beat Masters shimano ax 7000 wygląda mało solidnie szpula plastik rączka lata ale sprzedawca powiedział że jeszcze na niego reklamacji nie mieli a sprzedali ponad 100 szt.
 
Mateusz Wisniewski
Zapomniałem dodać sprzedawca jest mój znajomy który tam pracuje i to wiarygodne źródło, ale u nich jest drogi ponad 420 zł a na necie idzie za 300 kupic
 
robix
Co do ostatnich kołowrotków Shimano to mam duże wątpilwości .Kupiłem kilkanaście miesiecy temu shimano alivio bo kiedyś był to naprawdę tani i bardzo porządny kołowrotek poniżej 100zł .Ten który dostałem czyli nowszy to przy tamtym zabawka .Widac pogorszenie jakości , cieńki kabłąk ,marne plastiki ,rączka dla dziecka . Ja osobiście bym na suma tego beastmastera nie kupił prędzej na grunt karpie ,leszcze .... Nie wierz za bardzo sprzedawcy mimo że to twój znajomy sam zauważyłeś że kołowrotek jest kiepski.
 
Mateusz Wisniewski
Rozważam zakup czegoś lepszego ale używanego sprzetu najlepiej 2x warlock ale nikt narazie nie sprzedaje D
 
robix
To dobry wybór miałem Warlocka , kołowrotek mocarny idealny na suma bo do tego został stworzony.
 
robix
Wrzuć ogłoszenie w dziale kupię może ktoś akurat ma na sprzedaż.
 
robix
Znalazłem dla Ciebie super ofertę za 800zł . ponegocjuj cenę . Sprzęt 1 klasa . Przesyłam ci link na prv,
 
Marcin Chrzanowski
Witam! Miał ktoś z was do czynienia z kijem Big Cat Mega Lifter Bank 3.00m 100-400g? Możecie coś o nim powiedzieć? Pozdrawiam
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,617,420 unikalne wizyty