Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
waldek42
bodzio napisał(aM

Jeżeli miałbym wtedy czas i pływał ,
napewno miałbym na zdjęciu nr. rejestracyjne .


Znam takich od Mad Cata co pływają po Wiśle łódką bez numerów rejestracyjnych^
 
pawlitopawel
Witam ,jeśli chodzi o sytuacje znalezienia plecionki ze sznurkiem to moi znajomi byli na rybach , ponton i wędki były po części moje bo im pożyczyłem , jeśli chodzi o pozostawiona plecionkę i sznurek to rano wstali i ktoś odciął plecionkę plus sznurek że zrywka , z tego co mi relacjonowali to nie mogli tego odszukać , nik nie zostawia specjalnie 200m plecionki , z góry przepraszam za sytuację
 
Janusz81
Jakiś czas temu pierwszy większy się trafił. Całe 128cm

sumowapasja.pl/images/imagehost/f379843ed8fc95bbf2de479960e164cb.jpg
CATCH & RELEASE
 
BartoszC
Nooo U GRATKI !
 
Mariusz Kulinski
Graty JanuszI
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
zibii12
Brawo Janusz I
 
Semi
Gratuluję Janusz.J
Mi urlop nad Bugiem szybko leci, ale mam takiego lenia żeby się wziąć za drapieżniki że szok. Biorę przeważnie spławikówkę i feederka, puszkę kukurydzy i dwa kilo gotowanego grochu i jadę posiedzieć kilka godzin nad rzeką. Któregoś wieczoru widziałem jak taki około półtora metrowy sum tarmosił się z dwukilowym karpiem przy brzegu w trawach, poradził sobie skubaniec, ale z 5 minut mu to zajęło, miałem wspaniały widok, szkoda ze zdjęcia nie szło zrobić czytelnego, próbowałem chyba z 5 razy ale nic nie widać na fotkach.
Ogólnie to nawet nieźle połowiłem, głównie kleni i grubych krąpi, trafiały się i płotki o dziwo radzą sobie ze sporym ziarnkiem grochu takie już pond 22 cm. Tak jak przypuszczałem karpie w ciągu dwóch poprzednich lat się tarły w rzece, łowię dwa roczniki, takie jak palec, oraz dłoniaczki. Byłem też na starorzeczu dwa razy, złowiłem 6 linków w przedziale 30-35 cm, chyba z 10 grubych japońców i karaska pospolitego. Jutro znów wracam i do piątku jeszcze mam czas na łowienie, w sobotę mam weselisko, w niedzielę poprawiny, a w poniedziałek wracam do Wawy i we wtorek żona zabiera mnie do soboty do Karwi, na morze nasze polskie popatrzeć, w sumie to bym wolał nad rzeką posiedzieć.

pikefinder.pl/upload_img/41573_IMG_20190816_185922-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/67254_IMG_20190816_153215-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/02134_IMG_20190814_170047-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/36248_IMG_20190814_134525-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/40265_IMG_20190814_154856-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/51496_IMG_20190810_183735-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/76018_IMG_20190810_152739-001.jpg

pikefinder.pl/upload_img/82746_IMG_20190809_201206-001.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
Ten to ma dobrze&J#
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
km73
No! Ma!
6 tygodni urlopu to i szaleje. U
Semi, elegancko połwione. I
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Jan Brzozowski
Ładny sumek, Janusz #
Gratulacje, Semi J
Nałowisz się za wszystkie czasy X
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
jachu67
Jan Brzozowski napisał(aM

Ładny sumek, Janusz #
Gratulacje, Semi J
Nałowisz się za wszystkie czasy X


Janek : a jak było z "Szafą " na Wiśle w miejscu zlotu ?
 
oleusz
Łowić sumy dopiero zaczynam ale poczytałem trochę na forum, jak te piękne ryby łapać i są pierwsze efekty. 120 cm i 10 kg, może nie największy ale cieszy bardzo. &
sumowapasja.pl/images/imagehost/f1652218e86bc10ab3237a61bb18f234_resized.jpg
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 20.08.2019 23:08
 
Mariusz Kulinski
Tak trzymaj IJ
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Gratulacje, oleusz J Każda rybka cieszy.
Jachu, trochę było wstyd, że 30 chłopa przez trzy dni nic nie złowiło P
Wróciliśmy więc, żeby trochę nadrobić M
Marek złowił na spina 180 cm, potem 2 gluty Szafa, potem ja kolejnego gluta, a na koniec złowiłem 175 cm.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
waldek42
Wstyd Panowie, że nie było żadnego info do nas - gospodarzy zlotu, którzy pokazali Wam fajne miejsce o przyjeździe. Takie minimum uczciwości. Wstyd. Już nigdy nie zaprosimy forumowiczów w nasze rejony. Koniec zlotów organizowanych przez nas. Pozdrawiam.Ł
 
Jan Brzozowski
Waldek, po pierwsze, z tym niezłowieniem to był oczywiście żart, bo to nie był pierwszy zlot bez ryby.. Po drugie, zostałem z Szafą zaproszony przez Marka na ryby i dopiero po przyjeździe okazało się, że są to okolice w których odbył się zlot. Po trzecie wreszcie, natychmiast po przyjeździe zadzwoniłem do Jacha i poinformowałem go o tym, poprosiłem go też o to, aby poinformował właściciela o naszym samochodzie, który zostawiliśmy w miejscu zlotu, a łowiliśmy kilka kilometrów od niego. Tak więc nie masz się o co obrażać. Zanim napiszesz post z pretensjami, najpierw zadaj sobie trochę trudu i sprawdź, jak było. Wystarczyło po prostu zadzwonić do Jacha, lub napisać do mnie. Albo chociaż przeczytać wyżej post Jacha, który wyraźnie mówi, że o naszym pobycie był poinformowany.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Mariusz Kulinski
A gdzie fotki rybek?
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
jachu67
Jan Brzozowski napisał(aM

Waldek, po pierwsze, z tym niezłowieniem to był oczywiście żart, bo to nie był pierwszy zlot bez ryby.. Po drugie, zostałem z Szafą zaproszony przez Marka na ryby i dopiero po przyjeździe okazało się, że są to okolice w których odbył się zlot. Po trzecie wreszcie, natychmiast po przyjeździe zadzwoniłem do Jacha i poinformowałem go o tym, poprosiłem go też o to, aby poinformował właściciela o naszym samochodzie, który zostawiliśmy w miejscu zlotu, a łowiliśmy kilka kilometrów od niego. Tak więc nie masz się o co obrażać. Zanim napiszesz post z pretensjami, najpierw zadaj sobie trochę trudu i sprawdź, jak było. Wystarczyło po prostu zadzwonić do Jacha, lub napisać do mnie. Albo chociaż przeczytać wyżej post Jacha, który wyraźnie mówi, że o naszym pobycie był poinformowany.


Janek , zadzwoniłeś do mnie mówiąc " zadzwoń do właściciela terenu i poproś go , abyśmy mogli tam stać , bo już jesteśmy na wodzie".
Myślę, że Waldkowi nie chodzi o to ,że ktoś z Forum tam przyjechał, ale o to ,że to nas wcześniej- nawet kilka godzin nie zaprosiliście na spotkanie . Nie po to jest forum ,żeby jeden drugiemu zdradzał swoje miejsce, zapraszał jak przyjaciela, a ten mu się odpłaci ass.

Miejscówki na Wiśle stale się zmieniają : a to woda przepcha piach, a to rolnik zaorał drogę do wody..., więc ktoś "miejscowy", kto stale poszukuje tych "dobrych "miejsc -głębokich i z dojazdem- jest niezbędny. Tylko Po co zaprosić "kolegę" nad wodę ? Czy po to , aby w następnym tygodniu przyjechał z innymi , i nawet nie dał "znać " o swoich planach ? O to Waldek ma pretensje !Z
Edytowane przez jachu67 dnia 22.08.2019 06:54
 
salto
Ja wczoraj posiedziałem do 22.Jedna wędka za sandaczem, druga za amurem. Na ukleje dwa odjazdy i dwa małe sumki, natomiast kiedy zwijałem majdan nastąpiło wyczekiwane pi na drugim kiju i po krótkiej walce w podbieraku zawitał amurek 80cm Ponieważ większość rzeczy była spakowana łącznie ze statywem do aparatu, a nie chciałem niepotrzebnie męczyć ryby dlatego szybka fotka w podbieraku i powrót do wody.

sumowapasja.pl/images/imagehost/959ba0bc9c6397cbf22a60ca8f4f592f.jpg
Robert
 
km73
Salto J
U mnie cisza na wodzie. Od 5 do 10-tej nic nie plumkało.
Wydłubałem sumowe żywce. 1 kleń 30 i 3 x 25 cm. Jak na martwą wodę to może być.

sumowapasja.pl/images/imagehost/1eb6bd7f2274e2bec2a0ddeeff10c30f.jpg
Edytowane przez km73 dnia 22.08.2019 15:28
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.22
18,477,636 unikalne wizyty