Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
Semi to teraz poprawisz trochę dotychczasowe statystyki złowionych okazów Łochowskiego koła wędkarskiego I.W następnym tygodniu też opłacę w Siedleckim kole bo tu u mnie to i tak nie załatwię od ręki Mazowieckiego a tam będę miał wszystko na miejscu .
 
Semi
Sławek, jak tam z opłatami na 2017, znów wyjdą w Łochowie na przeciw wędkarzom jak w 2016??
Coś tam PZW Siedlce walczy o obwód nr 5 z mazowieckim, może się uda coś taniej w przyszłym sezonie.
http://www.pzw.or...rzeki_bug_
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Robert
Sławek milczy ,wykupiłem teraz mazowieckie u siebie
 
Slawomir Tabor
Wiem że dopłata w Wyszkowie na Mazowieckie to 125 pln to chyba tyle co w tamtym roku .
PZW Siedlce wygrało sprawę w sądzie o wodę od Nuru do Kamieńczyka na Bugu można łowić na kartę PZW Siedlce . Na starorzeczach Szumin , Wywłoka , Lipieniec i mniejszych kilka .
Ja jeszcze nie wykupiłem karty . Czekam na Wasze karty opłacę hurtem ..Może coś zarobię .H

O opłatę na PZW Siedlce można opłacić u Zbyszka tel 25 675 21 08 w Łochowie Sklep z Częściami rowerowymi ul . Długa 14 .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 03.01.2017 22:47
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lukasz Karasiewicz
Sławciu my też się piszemy na opłaty.
Uwolnij pasję
 
Slawomir Tabor
Tyle się dowiedziałem dziś . Jeśli wykupimy zezwolenie w PZW Siedlce tz w Łochowie lub gdzie indziej i mamy zamiar dokupić zezwolenie na PZW Mazowsze to zapłacimy za PZW Siedlce 160 pln + 125 za dopłatę na wody PZW Mazowsze .
Trzeba zapłacić pierwsza opłatę Siedlecką a później Mazowiecką np w Wyszkowie ja tak płace umawiam się telefonicznie .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert
To za kilka dyszek wiecej mialbym i ja Siedlce Ga ciekawe jaki koszt gdy ma sie mazowieckie i chce sie Siedlce
 
Semi
Robert, musiał byś człokowską najpierw w sieleckim opłacić, teraz jak już w mazowieckim opłaciłeś to po ptokachG
Ze strony PZW Siedlce, chyba bardzo świerze, bo na ruchomym pasku na górze strony się wyświetla, podoba mnie się&
Zarząd Okręgu PZW w Siedlcach ustala następujące wymiary ochronne ryb: − okoń – do 18 cm i powyżej 40 cm na wszystkich wodach Okręgu, − boleń – do 40 cm i powyżej 70 cm w obwodach rybackich Bug Nr 4 i Liwiec Nr 1, − sandacz – do 50 cm i powyżej 80 cm w obwodach rybackich Bug Nr 4 i Liwiec Nr 1, − szczupak – do 50 cm i powyżej 90 cm w obwodach rybackich Bug Nr 4 i Liwiec Nr 1, − sum – do 70 cm i powyżej 150 cm w obwodzie rybackim Bug Nr 4.::W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia włącznie całkowity zakaz stosowania następujących przynęt: - sztucznych o długości całkowitej większej niż 5 cm bez haczyka, - żywych ryb, - martwych ryb i ich części. Zakaz obowiązuje na wszystkich wodach Okręgu PZW w Siedlcach.


Sławek, podjadę tam kiedyś do Ciebie jak się ociepli trochę i wspomogę koło w Łochowie, bo okręg Siedlecki robi się taki bardziej przyjazny dla wędkarzy.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Petryk_05
Czyli można zapomnieć o łowieniu w marcu miętusów na fileta?
 
Semi
Dokładnie, pozostają robale, wątróbka lub zmiana łowiska na mazowieckie.G
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Marek Bukowski
Skoro okręg Mazowiecki wprowadził zakaz połowu z jednostek pływających do maja a Bug nr 5 również należy do Siedleckiego gdzie zakazu chyba nie ma , to ja nie wiem w końcu można według regulaminu łowić czy nie . G
 
Slawomir Tabor
Marek woda Obwód rybacki Nr 5 obejmuje wody:

- rzeki Bug na odcinku od ujścia rzeki Nurzec do ujścia rzeki Liwiec,

- zbiornik Serdyń
To jest woda PZW Mazowieckie i jest zakaz połowu z łódki do 30 kwietnia .
Tylko że wędkarzom z PZW Siedlce wolno łowić bez dodatkowej opłaty na tej wodzie ale regulamin PZW Mazowsze ich obowiązuje . Tak myślę .

Najgorzej że moje blachy podlodowe mają i 7 cm długości . Trzeba będzie je przerobić .Z
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
Mogę już łowić 150 pln Okręg Siedlecki i 125 pln dopłata na wody PZW Mazowsze .
PZW Mazowsze ma uiścić karę finansową na konto PZW Siedlce za złamanie porozumienia o udostępnieniu wody Obwodu rybackiego NR 5 .
Podobno PZW Mazowsze nie ma kasy H i kombinują inne rozwiązania ale jakie nie wiadomo .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
Siedlecki tylko opłacę i kilka jezior , na Wisłę będzie można skoczyć na okręg Radomski w ramach porozumień plus 15 zł .
 
Kiersnowski Artur
Mazowsze nie ma kasy, bo poprzejmowało inne okręgi i musiało długi spłacić.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Slawomir Tabor
PZW Siedlce trochę namieszali .

3.5 Ryby przechowywane w siatce traktowane są jako ryby do zabrania i bezpośrednio po złowieniu
muszą być wpisane do rejestru połowu
(nie dotyczy zawodów wędkarskich, dla których obowiązują
odrębne przepisy zawarte w "Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego").
3.6 Bezpośredniemu wpisowi do rejestru połowów podlegają w szczególności gatunki ryb objęte
limitami ilościowymi i wymiarami ochronnymi, zgodnie z niniejszymi zasadami. Pozostałe ryby
przeznaczone do zabrania należy wpisać po zakończeniu wędkowania, przed opuszczeniem stanowiska.
3.7 W siatkach nie wolno przechowywać większej ilości ryb niż wynika to z ustalonych limitów
dobowych*. Ryby nieprzeznaczone do zabrania należy po złowieniu niezwłocznie wypuścić z powrotem
do wody*.

Opłata za PZW Siedlce i Mazowieckie 370 pln O
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
No tak, u mnie będzie tyle samo za mazowiecki i Białą Podlaską.G
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mateusz Wisniewski
Witamy na Podlasiu ;)
 
Semi
Mateusz Wisniewski napisał(aM

Witamy na Podlasiu ;)


A kogo witasz na Podlasiu? Bo jak mnie, to tak ze 44 lata za późno. &
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Radek Uscinski
Mateusz Wisniewski napisał(aM

Witamy na Podlasiu ;)

Biała Podlaska to Polesie A
Chociaż Semiego można byłoby przypisać PodlasiaT
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,611,631 unikalne wizyty