Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 8

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Charlessah


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Mocarne kołowrotki do najcięższego łowienia. Idealne na sumy.

Obudowa, pokrywy boczne i rotor wykonane ze wzmacnianego aluminium
toczone ze stali nierdzewnej elementy przekładni i koło zębate
wałek główny ze stali nierdzewnej
4 dwustronnie zamknięte łożyska ze stali nierdzewnej
kuta aluminiowa szpula
wielowarstwowy system hamulca o powiększonej powierzchni roboczej
mocarna przekładnia o przełożeniu 4,6:1

sumowapasja.pl/images/imagehost/aec1fe37c9c0e52bd7a2c146e34add15_resized.png

sumowapasja.pl/images/imagehost/045e23ea0ba8a01a8e2a916ee9542fb3.jpg

MODEL CENA
Szpula Offshore OFS45 147.00 PLN
Szpula Offshore OFS55 147.00 PLN
Szpula Offshore OFS65 147.00 PLN
OFS 45 hamulec 17 kg 527.00 PLN
OFS 55 hamulec 20 kg 537.00 PLN
OFS 65 hamulec 30 kg 547.00 PLN
OFS 75 hamulec 30 kg 567.00 PLN
Szpula Offshore OFS75 147.00 PLN
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 30.06.2014 07:28
 
Andrzej Witek
Świetny kołowrotek. Miałem go w rękach i robi wrażenie, kolega łowi nim już 3 lata i bardzo chwali. Jak padnie mi kiedyś Warlock, to kupię sobie rozmiar 75. Mam niższy model Fin Nora - Sportfisher 80 i powiem szczerze, hamulec idealny, przekładnia mocna, same superlatywy. Może go opisze z czasem. Pozdrawiam.
 
Lucas
Andrzej byś im opisał szukam czegoś na spina. Co do Offshore to większość Niemców na niego łowiło na Padzie. Oglądałem go kilkukrotnie i bardzo mi się podoba. Trochę szkoda mi sprzedawać SSM bo bym go kupił! Multików też nie ruszam, a czwarty zestaw raczej mi nie potrzebny...
 
Andrzej Witek
Lucas nie sprzedawaj SSM. Jest zbyt fajny, z czasem się dorobisz Fin Nora. Co do mojego Sportfishera, to przypomniałem sobie, że niestety nie robią już go, tzn. robią ale wersje z wolnym biegiem, być może jest też dość wytrzymały, ale bez wolnego biegu jest też dostępny w sieci. Warto dodać, że ten model 80 nie jest duży jak SSM czy Warlock-waży jedynie 690 gram, także pletki na niego mniej wchodzi, ale do moich potrzeb jest wystarczający, używam go jako trzeci zestaw, znacznie lżeszy od moich dwóch innych. Wydaje mi się, że wyszedł teraz jego następca model: LETHAL. Ja pracuje w sklepie wędkarskim, więc jestem w miarę na bieżąco z nowościami, także towaru wędkarskiego mi się trochę przewinie przez ręce. A co Offshora, to jak sprzedam z czasem mojego Warlocka, to sobie go kupieP Z kołowrotków spinningowych polecam ci poczciwego slammera, najlepiej rozmiar 460-560. Ja mam dwa 560 i powiem szczerze, że nie ma tragedii z wagą, w połączeniu z BeastMasterem 270 do 100g jest komfortowo, pomimo rzucania czasem parę godzin nie odczuwam zmęczenia, a nie można powiedzieć że ze mnie kawał chłopa.
Edytowane przez Andrzej Witek dnia 11.06.2014 23:10
 
Lucas
Ja myślałem zamienić SSM na Offshore D ale szkoda mi Penna. A szukam coś na spina też, mam chęć na jakiegoś fin-nora. Lubię mieć coś ciekawego. W ostateczności wezmę slammera.
 
Jacek Gebala
Od kilku lat używam kołowrotków FinNor OFF-95 do połowu sumów. Wyciągnęły też kilkadziesiąt sumów, co po niektóre powyżej dwóch metrów. Mają głośną grzechotkę, dobry i płynny hamulec(powyżej 20 kg) i permanentną blokadę biegu wstecznego. Kabłąk zamykany jest przede wszystkim ręcznie i nie otworzył mi się jeszcze podczas holu. Na szpule wchodzi 220-230 metrów plecionki 0.60 i 200 metrów 0.75. Trochę szkoda że nie więcej. Kołowrotków nie konserwuje na końcu sezonu w specjalny sposób, odkręcam szpulę, przetrę wszystko wilgotną szmatką wysuszę i koniec.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
fedors
Witam Panowie.

Fin - Nor ma bardzo dobre opinie też w USA.
Podaje najnowszy bardzo ciekawy produkt od Fin-Nora

Lethal 100.

Poniżej opis Alana Hawka:

http://www.alanhawk.com/reviews/lth10.html

Może to być rewolucja. W tej klasie cenowej producent modelu 100 użył bardzo mocnej przekładni. Inni producenci za tę kasę jeszcze się na to nie odważyli.
Też kiedyś byłem na innym forum i wolałbym tego nie pamiętać.
 
Jan Brzozowski
Ładnie opisane, tylko trzeba by jeszcze naumieć się po angielsku G
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jozek Pojedyniec
Chętnie bym wymienił moje battle na te fin-nory ze względu na pojemność szpuliI
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Marek Bukowski
Nowy sum-owy model Fin-Nor 95.

sumowapasja.pl/images/imagehost/07d935680b6501b2e42fe4baea021389_resized.jpg
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 07.01.2017 19:11
 
krzysiek
Taki face lifting, jak w autach, ciekawe czy jakieś parametry się zmieniły. Z poprzedniego modelu jestem,pewnie jak większość użytkowników zadowolony, oby nowy model nie zaniżył jakości.
 
Jacek Gebala
Marek Bukowski napisał(aM

Nowy sum-owy model Fin-Nor 95.

sumowapasja.pl/images/imagehost/07d935680b6501b2e42fe4baea021389_resized.jpg


krzysiek napisał(aM

Taki face lifting, jak w autach, ciekawe czy jakieś parametry się zmieniły. Z poprzedniego modelu jestem,pewnie jak większość użytkowników zadowolony, oby nowy model nie zaniżył jakości.


Sądząc po zdjęciu, to szpula tego nowego już nie jest "metalowa". Jeśli tak,Ł to niewiadomo jak jest ze stabilnością.G Szkoda tez ze nie zmienili nakretki na szpuli na nieco bardziej wyższą i tym samym ułatwiającą regulacje . Zresztą jeśli podwieszany multik Zeck´a HR20 I okaże się naprawdę dobry, to stanie się poważną konkurencja nie tylko dla FinNor´a.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Slawomir Tabor
Jacek ten Zeck HR 20 Rolle - Wallerrolle to hamulec ma 25 kg cena około 1000 pln
Fajny ten multiplikator .

https://www.angeln-neptunmaster.de/zeck-fishing/rollen/zeck-hr-20-rolle-wallerrolle/a-9995/
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Jacek Gebala
Slawomir Tabor napisał(aM

Jacek ten Zeck HR 20 Rolle - Wallerrolle to hamulec ma 25 kg cena około 1000 pln
Fajny ten multiplikator .

https://www.angeln-neptunmaster.de/zeck-fishing/rollen/zeck-hr-20-rolle-wallerrolle/a-9995/


Zgadza się - już sprzedałem cześć z moich FinNor´ów. M Reszta w zależności jak HR20 sprawdzi się w praktyce.
Na Symulatorze był jak najbardziej w porządku I

sumowapasja.pl/images/imagehost/c7c1fb57f601d4504544fd352520d849.jpg

Niestety HR20 ma być dopiero od kwietnia 2017 w sprzedaży G
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Slawomir Tabor
Jacek czy jest tylko jedna wielkość tego kołowrotka .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
johny5g
Szkoda klasyków Jacek , ja mam do finek ogromny szacun i jeszcze pięknie wyglądają U
Johny5g
 
Jacek Gebala
Slawomir Tabor napisał(aM

Jacek czy jest tylko jedna wielkość tego kołowrotka .


Tak, jest tylko jedna wersja(na razie), ma być jeszcze jedna z wodzikiem.

johny5g napisał(aM

Szkoda klasyków Jacek , ja mam do finek ogromny szacun i jeszcze pięknie wyglądają U


Bez obawy I zostały mi jeszcze dwie "finki", jeśli w ogóle, to do kolejnej sprzedaży pójdą "wstrętne" H Penn´y 10500 S
FinNor´y OFF´95 były i są/zostaną - jak dla mnie - bardzo dobrymi kołowrotkami. Oprócz tego związane jest z nimi za dużo rożnych wspomnień sumowo- wędkarskich abym się ich pozbył. I
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 08.01.2017 20:24
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Lucas
Mi się wydaje, że szpula będzie dalej metalowa tylko zrobili ją matową. Taki Face lifting U
 
szymong
Gdzie mogę dostać te młynki w najlepszej cenie? Potrzebuje 6sztuk rozmiar 95.. jakieś namiary na sklep?
C&R!!!
 
Mariusz Kulinski
Sklepsumowy i się targuj M
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,730,814 unikalne wizyty