Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Donaldgoard


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lukasz Ciesielski
Szkoda bo naprawdę fajna opcja za te pieniądze.
 
Jan Brzozowski
A propos łódek - aż żal dupę ściska, gdy się na to patrzy. Takie łodzie zmarnować E

https://www.faceb...781280175/
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
km73
Jan Brzozowski napisał(aM

A propos łódek - aż żal dupę ściska, gdy się na to patrzy. Takie łodzie zmarnować E

https://www.faceb...781280175/


Janku,
toć to HAMERYKA!!!
Stać ich...

Ps. Ja wole europejskie klimaty D D D

sumowapasja.pl/images/imagehost/326ae540000a789c3192a7f30a235b16.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Jan Brzozowski
Faktycznie, Maniek. Różnica jest tu i tu &
Skoro jesteśmy przy łódkach......
https://www.facebook.com/oceaneermarine/videos/938848286462548/
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jacek Bartnik
Znalezione w necie.

Nad jeziorem, policja zatrzymała mężczyznę niosącego siatkę z rybami.
Zapytali mężczyznę o kartę wędkarską, i stwierdzili, że na tym akwenie nie można łowić ryb.
Mężczyzna poinformował policjantów, że to są jego prywatne ryby, z którymi przychodzi tutaj, by sobie popływały, po czym woła je i ryby wracają do siatki.
Policjanci nie uwierzyli...
Mężczyzna zaproponował, że im pokaże, że ryby są oswojone i wracają do siatki.
Policjanci zażądali by im pokazał.
Mężczyzna wypuścił ryby.
Jeden z policjantów powiedział;
PAN ZAWOŁA TE RYBY!
PANIE POLICJANCIE, JAKIE RYBY???
 
Slawomir Tabor
Maniek chłopy z USA wychodzą z założenia że , Kochanego ciałka nigdy nie za dużo .
H
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
km73
Wreszcie piątunio. Taniec

Zapodaję na rozluźnienie. W oczekiwaniu na weekend. &




Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Ten to ma łeb.H
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
https://wideo.wp.pl/zlowili-wielka-rybe-6435792067770497v
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Kolejny odcinek o patologii w PZW
https://www.facebook.com/groups/147785915796949/permalink/524983208077216/
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jan Brzozowski
Normalnie padłem
https://www.facebook.com/silamuzykiSM/videos/2986982651330707/?t=149
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Semi
Nasłuchali się marcujacych kotów....H
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
TII
Na okrągłe urodziny teściowej idealne.Radość
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
km73
Widziałem miesiąc temu i umarłem. Nie mam konta na FB i nie moglem tego wyczaić.
Tekst piosenki to spisane obrady z ZGPZW. D D D
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Sprawdźcie co Wam dolega.&

sumowapasja.pl/images/imagehost/3e46154972d5e50d22ab5833adab9505.jpeg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jan Brzozowski
Hehe, wiadomo. Tylko skąd na to kasę brać G
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Slawomir Tabor
Mówię od jakiegoś czasu Lońkowi że potrzebuje pijanego casta i to się dziś potwierdziło .I
Takiego potwierdzenia szukałem Semi .Dzięki . Nie długo 13 - ka .D
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Slawomir Tabor
CHINY OSZUKAŁY CAŁY ŚWIAT!
mars 28, 2020
Dla tych, którzy jeszcze nie zrozumieli, co się dzieje! Co Chiny otrzymały w ciągu ostatnich trzech miesięcy:
1. Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji – wojny bioinformacyjnej.
Odbyły się ćwiczenia w kraju i pokazały światu mistrzowski warsztat!
Wypowiedziały wojnę bioinformacyjną całemu światu i bez jednego strzału i okupacji pokonały wszystkie kraje. Posłały nieszkodliwy wirus na cały świat, rozprzestrzeniając horror, strach i chaos, śmierć ludzi i zniszczenie gospodarek krajowych na całym świecie!
2. Przeprowadziły spis powszechny ludności. Szybki i skuteczny.
3. Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrola sieci społecznościowych i wszelkiej komunikacji.
4. Stworzyły system do szybkiego ustalenia wszystkich kontaktów w sieciach społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim się przemieszczała, gdzie była, z kim się komunikowała.
5. Wszyscy nielegalni imigranci zostali zidentyfikowani i wielu zostało eksmitowanych z kraju.
6. Wielu obcokrajowców i szpiegów zostało usuniętych z kraju w łagodny sposób. Sami dążyli do ewakuacji. Resztę zidentyfikowano i przyjęto pod kontrolę.
7. Opracowano mechanizm masowego i ostrego blokowania całego kraju.
8. Pokazano całemu światu do czego zdolne są Chiny. Umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, założenie na wszystkich masek – to jest potężny wpływ, podobnie jak budowa ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
9. Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
10. Przyjęto ustawę zakazującą spożywania dzikich zwierząt, co jest normą w wielu dzielnicach.
11. Pokazano światu, jak bardzo wszystkie kraje są zależne od Chin.
12. Zamrożono wiele łańcuchów produkcyjnych na całym świecie, wywołując globalny kryzys. Zatrzymano całą produkcję na całym świecie!
13. W służbach policyjnych i różnych służbach reagowania kryzysowego masowo wprowadza się użycie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
14. Opracowano system masowego obrazowania termicznego z automatycznym obliczaniem danych anomalii.
15. Zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo z rozpoznawaniem twarzy uwzględniając osoby noszące maski, a więc teraz sposób chodzenia osoby jest również uwzględniany w rozpoznawaniu osobowości.
16. Masowo i szybko tworzone są systemy do automatycznej dostawy towarów.
17. Opracowano system elektronicznych obozów koncentracyjnych.
18. Protesty w Hongkongu ustały, a wpływy tamtejszego rządu wzrosły.
19. Najważniejsze.
Podczas gdy świat wciąż pogrąża się w kryzysie, Chiny już go opuściły i za grosze wykupiły akcje wszystkich zagranicznych firm działających w Chinach.
Kupują tańsze aktywa wszystkich przedsiębiorstw na całym świecie.
Pomagają słabym finansowo państwom, zwiększając swój wpływ globalny. Zyskuje na niższych cenach ropy.
Tworzą nowe sojusze i porozumienia.
Podczas gdy cały świat zmaga się z fikcyjną pseudo-epidemią KORONAWIRUSA (COVID-19), przejmują kontrolę nad całym światem !

Z powyższych informacji wynika, że kierownictwo i parlamenty wszystkich krajów na świecie znalazły się pod całkowitą kontrolą Chin, wykorzystując najnowsze technologie, które są głównie produkowane w ich kraju i od wielu lat dostarczane na całym świecie.
Póki Rosja, USA i Europa decydowały, kto zdominuje świat, Chiny zasiadły w fotelu królewskim.
Smutne, ale fakty mówią same za siebie!
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Może i coś w tym jest, jak ktoś lubi teorie spiskowe. Ale ten nieszkodliwy wirus- jak to autor artykułu ujął, zabił tylko w samych Włoszech ponad 11 000 ludzi i codziennie około 800 osób umiera z jego powodu. Kraje mało zdyscyplinowane poczują tego nieszkodliwego wirusa aż im się czkawką odbija, nie tylko gospodarczo.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jan Brzozowski
Taaaa....każdy ma jakieś swoje teorie, ale śmiertelność z powodu epidemii to nie teoria, tylko fakt, niestety.
A tak przy okazji, to od dziś obowiązują jeszcze większe ograniczenia. O rybkach możemy na razie zapomnieć.

Rozporządzenie wprowadzające nowe ograniczenia zostanie opublikowane dziś wieczorem.

Koronawirus w Polsce. Jakie obostrzenia wprowadził rząd?

należy zachować przynajmniej 2 metry odległości od siebie, nawet podczas spaceru. Dotyczy to także rodzin, wykluczone spod nakazu są tylko osoby nieletnie (poniżej 13. roku życia), niepełnosprawne wymagające opieki oraz starsze
zakaz wstępu do parków, na bulwary i skwery, a także do innych miejsc rekreacji
zakaz wychodzenia z domu osób poniżej 18. roku życia bez opieki dorosłych
zakaz korzystania z wypożyczali rowerów miejskich
zamknięte zostaną wszystkie punkty kosmetyczne, usługowe, fryzjerskie, rehabilitacyjne i masażu oraz gabinety tatuażu. Nie są możliwe wizyty domowe związane z wykonywaniem tych usług
w sklepach mogą przebywać maksymalnie trzy osoby, w przeliczeniu na jedną kasę. A więc jeśli w sklepie jest 10 kas, to zakupy będzie mogło robić 30 osób jednocześnie
w urzędach pocztowych limit ten ograniczony jest do dwóch osób na jedno okienko
na bazarach i targowiskach obowiązuje ograniczenie do trzech osób na jedno stoisko
przed wejściem do sklepu trzeba będzie obowiązkowo zakładać rękawiczki
w weekendy zamknięte będą wszystkie sklepy budowlane
otwarte pozostaną apteki, sklepy spożywcze i drogerie, z tym, że w godzinach 10-12 będą czynne wyłącznie dla osób powyżej 65. roku życia
zamknięte zostaną hotele i miejsca noclegowe, wyjątkiem będą budynki, które przeznaczone są do odbywania kwarantanny. Ten zakaz obowiązuje od 2 kwietnia, do tego czasu wszyscy muszą się wykwaterować
w zakładach pracy wprowadzony zostaje wymóg odległości co najmniej 1,5 metra między stanowiskami pracy
formuła kwarantanny zostanie rozszerzona. Ci, którzy zostaną jej poddani od dzisiaj, będą mieli obowiązek całkowitej izolacji, również od swoich bliskich. Jeżeli osoba będzie odbywać kwarantannę w swoim domu, poddani jej będą wszyscy domownicy
prywatnych przewoźników, np. busów obowiązywać będą te same zasady, co komunikację publiczną - w pojeździe będzie mogło znajdować się tyle osób, ile wynosi połowa liczby miejsc siedzących
w punktach usługowych i stacjach benzynowych pracownicy będą zobowiązani do dezynfekcji lady i np. terminala po każdym kliencie
odwołane są zabiegi rehabilitacyjne
przemieszczanie się samochodami prywatnymi jest możliwe, ale ma się odbywać w konkretnym celu, nie ma obostrzeń co do liczby osób, przebywających w samochodzie
samotne wychodzenie z domu jest możliwe na krótki spacer, w celu przewietrzenia się lub wyjścia z psem. Nie należy uprawiać sportu

Restrykcje obowiązują od dziś od północy, złamanie zakazów lub niedostosowanie się do nakazów grozi karą grzywny do 30 tys. zł. Restrykcje związane z zakładami pracy i hotelami obowiązują od czwartku. Na ulicach będzie więcej patroli policyjnych.

Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.15
18,475,026 unikalne wizyty