Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,440

· Najnowszy użytkownik: Davidduh


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jacek Wrobel
No, no ... fajnie pracuje, już widzę, że łowny będzie jak cholera. Kawał ryby z tego wobka 20 cm, jest co na patelnię rzucić!!!
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Longin Bojanowski
Bardzo dobrze, że szybko schodzi w dół. Ta drobna akcja też mi się podoba. Ciężki to i daleko można machnąć na grubszym sprzęcie. Ciekawe jeszcze jak głęboko schodzi. Ale z tym chyba trzeba poczekać do wiosny i z łódki sprawdzić.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Slawomir Tabor
YouTube Video

Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Longin Bojanowski
I kto to wygłasza komentarz????
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Pawel Brzuskiewicz
Jak to kto ? No jo .&
 
Beno Grudner
Pan Paweł zainspirował mnie na tyle, że postanowiłem sam "pobawić się" w tworzenie własnych blaszek (woblery pozostawiam Szymonowi D). A że niedługo będę miał garaż (Q), w którym szkoda oczywiście miejsca na auto, chcę stworzyć swój wymarzony warsztacik I. Wczoraj zakupiłem walizeczkę takich fajnych maleństw :

sumowapasja.pl/images/imagehost/814fdf826b2de384d5d8cfa0a537d9b1_tbig.jpg

Teraz pora na porządnego Dremelka D B
 
Longin Bojanowski
Jednymi z lepszych są Dremelki firmy Dremel.H oczywiście są i innych firm ale narzędzia do Dremela są zawsze dostępne a te z innych firm do niego pasują. Ja swojego mam już ponad 12 lat i nic go nie boli.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jacek Wrobel
Masz rację Loniek, ja kupiłem jakiś chłam za kilka groszy, bo chciałem sprawdzić jak się sprawuje i czy zda egzamin. Tydzień po zakupie serwis& miesiąc ....B serwis ten trzeci jest ok ale zawarte w nim dodatkowe akcesoria niech ich szlag, wszystko łamie się w palcach. Przestrzegam!!! lepiej faktycznie dołożyć grosza i kupić coś lepszego.
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Jacek Bartnik
Miałem kiedyś takie cosik firmy Proxxon,cena podobna do Dremela.Niestety zaginęło mi gdzieś(ktoś pożyczył i nie oddał).Natomiast bardzo dobre opinie słyszałem o takim urządzeniu firmy Parkside sprzedawanym przez Lidla.
 
Longin Bojanowski
Panowie, zostawmy ten temat Pawłowi.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Pawel Brzuskiewicz
No to już zmieniam temat aby wrócił na właściwe tory .&
Kolejny filmik tym razem mniejszego wobka ze sterem siodłowym . Wobek ma 9 cm długości (w filmiku chyba powiedziałem osiem , mała pomyłka słowna ) . Dzisiaj byłem ponownie nad wodą aby wyciągnąć kolejne lekcje dotyczące konstrukcji takich przynęt . Praca przynęty czyli szerokość sinusoidy zależna jest od wielkości steru i szybkości ściągania . Jest jeszcze jedna rzecz o której nie wspomniałem w filmiku ale to pozostawię dla siebie . Wiedza zdobywana podczas takich testów jest nieoceniona . Żadne filmiki czy też artykuły nie dadzą tej mądrości która wynika z praktyki . Oczywiście trzeba też umieć się przyglądać przynęcie i wyciągać wnioski .

YouTube Video

http://www.youtube.com/watch?v=8_ZqSM6FL1g
 
Pawel Brzuskiewicz
Teraz męczę się nad zrozumieniem pracy przynęt ze sterem siodłowym . Dzisiaj były testy dziewiątek . Wyszły dosyć pozytywnie . Zobaczymy czy ryby w nie trafią & .

sumowapasja.pl/images/imagehost/c816bb3726245835889906de1d110ef0.jpg

Poniżej filmiki z ich pracą .
YouTube Video


YouTube Video
 
Jacek Wrobel
Fajna praDca Pawle, rybki na pewno to docenią
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Pawel Brzuskiewicz
Też mam taką nadzieję . Wobki to takie testowe egzemplarze na ten rok . jak się sprawdzą to będę je robił .
 
Szymon Kabacinski
Bardzo ładnie, tak naturalnie i niekonwencjonalnie pracują.
 
Pawel Brzuskiewicz
Powoli robią się woby płytko schodzące na Mańkowe bagna , gdzie podobno kanibale żerują .
Ktoś pewnie kiedyś będzie nimi czesał wodę z nadzieją na metrówki . &
sumowapasja.pl/images/imagehost/6fbb96f6e3f20c09158bc99c22ba1648.jpg
 
Jan Brzozowski
Na te kanibale to byś musiał zrobić takie ze 30 centymetrów &
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Longin Bojanowski
Pawle, zostaniesz forumowym rękodzielnikiem (albo juz jesteś). Co prawda te fotki są już na forum w temacie zlotu 2 i 1/2 ale niech tez znajda się tutaj.

To blachy przekazane uczestnikom tego zlotu.
sumowapasja.pl/images/imagehost/bde04ea61a6b6010dc7d360f23d424ee.jpg

I tylko jedna fotka Tych co otrzymali (pozostałe gdzieś na forum w temacie zlotu)

sumowapasja.pl/images/imagehost/bb4f67722e582f2d4d84c9612bf493d3.jpg

No cóż, ja ze swej strony dziękuję za te blaszki. Myślę, że obdarowani również. Zastanawiam się tylko czy kiedyś trafią do wody czy raczej na przysłowiowa słomiankę.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Pawel Brzuskiewicz
He he na jaką ścianę ? & Maniek pewnie już nią rzuca na drugą stronę jego rzeki . D .
 
Semi
Ja swojej wodą nie skalam na pewno, łowię w takich wodach że została by po kilku rzutach gdzieś na bużańskim kołku. To pamiątka dla mnie, a pamiątki się przechowuje. U
sumowapasja.pl/images/imagehost/f68a89258b4dccf99fe6273a443c8e0a_resized.jpg
Edytowane przez Semi dnia 13.04.2014 22:00
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,783,578 unikalne wizyty