Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,440

· Najnowszy użytkownik: Davidduh


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Longin Bojanowski
S
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Pawel Brzuskiewicz
Zrobiłem kilka wahadełek sumowych , pewnie ktoś je otrzyma D

Loniek pięć wystarczy na ten cel o którym pisałeś do mnie ? Na razie nie mam za wiele czasu .
Oczywiście napisz czy te są odpowiednie bo jeśli nie to trzeba będzie coś zmienić . Z

sumowapasja.pl/images/imagehost/126e4b16f4d3820edb846e83226091e4.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/749290fba64efec036cc0f2d0264cccd.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/f065363d7a9035d51ff488d2d6b32fd0.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/036e1e3dafc55722c5b75c772888f81c.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/768a51e8ee7afaee50f0ee2755d88a4e.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/dfc63687fa8827b4b0e30dfe74eeaaf7.jpg
 
Mariusz Karpowicz
Zarąbiste. jak zawsze zresztą I
 
tomek sztanka
MAJSTERSZTYK!!! To już jest dar...
 
Arek Pawlak
KlejnotyU
Normalnie jakbym kolejny katalog Apartu oglądnąłD
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Pawel Brzuskiewicz


Ja Ci dam klejnoty . Ja swoich klejnotów na żadne forum bym nie wystawiał . D T
 
Jan Brzozowski
Miód - malina I
Loniek będzie prawdopodobnie we wtorek, więc w jego imieniu mogę chyba powiedzieć, że są super i na wiadomy cel powinno wystarczyć.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
tomek sztanka
Paweł,
ja Ciebie tam w garażu zamknę na zimę, dostaniesz wikt i opierunek, jak w pudle widzenia z rodziną i piecyk z katalizatorem a na wiosnę dostaniesz glejt wolności za blaszki...lepiej niż na Białorusi. Warto by jeszcze wartę postawić, co byś nie zwiał z blaszkami do jednego z imperialistycznych mocarstw...tylko nie wiem co z Twoim wędkowaniem zrobić-może jakieś przepustki...He.
Jako niewierny Tomasz tak ciężko mi w ten Twój garaż uwierzyć!!! Mów bez bicia skąd je masz...

Zacznij wystawiać do sprzedaży, bo wielu jest zwolenników ze mną włącznie a towar i robota z inwencją twórczą i koszty niemałe.#
Pozdrawiam
 
Pawel Brzuskiewicz
Siedziałem wczoraj w garażu do 22 od popołudnia . Troszke roboty z takimi blaszydłami jest . Tym bardziej że wszystko trzeba wystukać ręcznie . No i jak to w moim wypadku jest zawsze są kłopoty ze zdobyciem materiału . Puki mam to coś tam zawsze zrobię a jak się skończy to będę strugał same woblery . U
 
tomek sztanka
Paweł rzuć wici co potrzeba przecież ktoś może mieć coś dla Ciebie tanio albo za darmo lub namiar?
Nie wstydź się kolego, ja mam gdzieś blachy stare nieużytki różne może ze 20 sztuk. Poszukam!
Hej.
 
Pawel Brzuskiewicz
Wiesz przerabianie starych blach ( przynęt - tak to zrozumiałem ) głębokiego sensu nie ma chociaż można pewne efekty uzyskać . Ja swoje blaszki robię z arkusza blachy nierdzewki pociętej na mniejsze płytki na gilotynie . Oczywiście mam jeszcze nierdzewkę w kilku grubościach i dzięki temu mogę dobierać wagę przynęty do jej wymiaru . Dobre do klepania są też blachy miedziane i mosiężne ale wymagają innego wykończenia . Takie podkolorowanie termiczne nie wchodzi w grę . Chociaż z drugiej strony jest to plastychniejszy materiał i nie wymaga użycia takiej siły podczas wybijania wzoru czy krępowania kształtu .
Ogólnie to jeszcze trochę materiału mam i na te pojedyncze sztuki które robię pewnie jeszcze na jakiś czas starczy .
 
tomek sztanka
Ja się kompletnie nie znam, to bardzo ciekawe, Ty maszynami to robisz, muszę zobaczyć ten proces produkcji, jak kowal młotkiem?
Musisz mieć krzepę, bo ja gwoździa wbiję raz na trzy lata i biorę dwa dni wolnego z czego jeden na picie, na odstresowanie...
 
Jan Brzozowski
Tomku, tu możesz obejrzeć, jakimi maszynami Paweł klepie.

YouTube Video

Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
tomek sztanka
Wydaje się takie proste, ja jednak poczekam, po 2 minucie poprosiłbym o apteczkę, świetny film.
 
Jacek Wrobel
Świetna robota Pawle#Bomba T
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Robert
Pelen szacun ,mistrzostwo podziwiam za pomysłowość i wykonanie
 
Slawomir Tabor
Paweł te kowadełko z wgłębieniami to stal ,żeliwo czy ołów.
Prawdziwe rękodzieło Paweł. Y
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert
ołów Sławku
 
tomek sztanka
Sławek,
dzięki za film, w filmie 3x mówił, że OŁÓW!!! Ja 2x oglądałem...
 
tomek sztanka
Ja Paweł jednak chciałbym abyś trochę potraktował moje stare, szczególnie nabijakiem łuska i kolor...nie za darmo oczywiście!!!
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,783,691 unikalne wizyty