Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach » SPRZĘT WĘDKARSKI NA SUMA I NIE TYLKO WĘDZISKA » WĘDZISKA SPININGOWE NA SUMA
 Drukuj temat
Przemek
Witam,
czy ktoś posiada wymieniony kij? Szukam niedrogiego spiningu by zacząć przygodę z sumami. Łowiska to Wisła z brzegu, zaporówki z brzegu, czasem z łódki. Proszę o opinie :) Ew.co polecacie w podobnych pieniądzach, żeby tylko nie ważyło 400g :o Pytanie jeszcze jaka długość kija będzie optymallna?
 
Mariusz Kulinski
Delphin Murena ,Delphin Hyperio2 Savage Gear MPP-Fajne kije.
Jest jeszcze mój faworyt na wszelkie rzeczne połowy Delphin Rivera 150G- filigranowy ale mocny kijek na rzeki, droższy ,ale waży tylko 105g.O
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Przemek
Dziękuję za odpowiedź. Z wymienionych znam tylko markę SG. Możesz coś powiedzieć o kijku Delphin Murena? Na sucho wydaje się ciekawy U
 
Mariusz Kulinski
Fajny patyk i lekki-trochę ponad 200g. Nie łowiłem tylko macałem. Cienki blank i dość szybki na sucho.Powiem tak gdybym nie miał SG MPP to bym kupił. Tym bardziej że cena bdb i jak za tą cenę fajnie wykonany.
Hyperio to już typowo sumowy . Solidniejszy ale cięższy. A waga zestawu ma tutaj niebagatelne znaczenie. To naprawdę ciężka orka i czasami po godzinie ma się dość. Jeśli chcesz łowić głównie w nocy to sprzęt może być mniejszego kalibru. Mocne badyle to głównie na dzienne nurtowe łowienie głęboko i bardzo dużymi przynętami
Edytowane przez Mariusz Kulinski dnia 24.05.2021 01:35
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Przemek
A xlnt3 2.51m do 100g ktoś używa? Mam, krótszy model w cascie do 70g i jestem zadowolony z kijka.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,616,502 unikalne wizyty