Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Robert
To myślcie,myślcie gdzie ,ja może może dojadę ale nie wiem o której :-(
 
Slawomir Tabor
Hubert tam gdzie ostatnio , sobota po południu . Robert odbieraj telefony .
 
Hubert
Ja jutro 13-14 myślę będę nad wodą a Ty Sławek?
 
Slawomir Tabor
Myślę że około 16 . Ktoś jeszcze się pisze .
 
Hubert
Liczę na Roberta i Marcina, muszą być! ;)
 
Hubert
A Karasie, Semi? Do odpowiedzi ;) Ja kufer drzewa załaduje ale kto ma miejsce niech pakuje.
 
Semi
Ja mam trochę roboty jutro, a w niedzielę braciak z rodzicami przyjeżdżają, zobaczę, może jutro do północy uda mi się wyrwać jak się z rana obrobię, będziemy na telefonie jak coś.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lukasz Karasiewicz
Ja pracuję w sobotę do 14E
Uwolnij pasję
 
Robert
No to po 14 w autko i w droge na max 16 bedziecie , ja bede jak się obrobię .Auto spakowane i tylko zależy czy cewka którą zamówiłem będzie pasowała bo jak nie to liiiiipaaaaa -brak pojazdu ;-(((
Edytowane przez Robert dnia 23.10.2015 23:00
 
Lukasz Karasiewicz
Na działce mamy trochę roboty, w ten weekend nie damy rady z Wami posiedzieć.
Uwolnij pasję
 
Semi
Pierwszy który dotrze nad wodę dzwoni do mnie, jak wolna miejscówka będzie to jadę, a jak nie to chyba sobie odpuszczam, za mało czasu do północy aby się tułać i szukać innego miejsca. Około 13.00 będę też już wolny jakby co.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Semi
Dobra, miejscówkę Hubert zajął, jadę nad Bug. D
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Kolejne spotkanie nad Szuminem , obecni
- Symbioza
- Hubert
- Robert
- Loniek + Morus
- Sławek
- Tomek
- Semi
- Borsuk
Mały zlocik

Z Lońkiem wróciłem do domu o zmroku .
Semi do tej pory złowił niewymiarowego sandacza i kilkadziesiąt uklei do zamrożenia .

Na brzegu jak policzyłem stało 22 wędki i chodziło kilku spiningistów , to na 100 metrach brzegu . Presja wędkarska niesamowita . E
Obok nas złowiono szczupaka około 75 cm .

Kilka fotek z komórki .

sumowapasja.pl/images/imagehost/1641473aca79beda055b9721790c1ecf.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/f7286fbc718db5abf22f81dd3e4bdc51.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/97c5e09b927590ef1bb2e5bd1c1742d4.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/a696edc42d237a897b73e256fe87a3ad.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/d49ed7f783421d46dd87bba61bd5c6a4.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/8355f5555e151c3699606d44c5141811.jpg

Wody przybyło z 30 cm przez tydzień .
 
Semi
Ja posiedziałem do północy i uciekłem. Chłopaki pewnie jeszcze siedzą. W sumie to dużo więcej niż Sławek opisał to się nie działo. Hubert złowił jeszcze krótszego sandaczyka niż mój i do północy cisza.Ktoś tam z boku złowił podobno sandacza 75 cm, ale nie widzieliśmy go na żywo, przechodzący wędkarz nam powiedział. Można powiedzieć że do 19.00 można siedzieć i śmiało do domu, bo brania zero później. Wracałem w takiej mgle, ze czasami dwójką bez gazu jechałem i nie widziałem dalej niż 10m pasów oddzielających jezdnię których jakby nie było to bym pewnie w rowie wylądował.C

sumowapasja.pl/images/imagehost/89c87ded4604bc457de2667ebf198451_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Nie tylko Ty Semi jesteś uzależniony Q . Żeby nie to że mam kilka spraw do załatwienia do łódki , bo ludzie tylko w niedzielę są dostępni w domu .
To pewnie byłbym teraz ze spinem na okonki na Szuminie . Pogoda super , słoneczko , bez wiatru i fajny lekki przymrozek .
Myślę że teraz trzeba na Nowy Dwór zajechać bo na Szuminie zrobiło się za ciasno .
Tylu wędkarzy już dawno nie widziałem .
 
ziolek111
Polatalem ze spinem troszkę i nic się nie dzialo ale tyle ludzi ze bez lajby to niema jak pozucac .
 
Marek Bukowski
Spotkanie widzę udane zlotowicze dopisali I ,zauważyłem również że brania od 16 do tak 18 :30 najlepsze sandacze biorą ale te małe .Siedziałem kilka wieczorków do 23 z nadzieją na większego ale na pusto .U
 
Robert
Posiedziałem do 14 , na 8 wędek 1 szczupaczek kruciak ok 9 rano ,nawet ukleje przestały brać .Ale zapasik mały zdążyłem zrobić .
Tak jest zmieniamy miejsce .Chętnie na Wisłę bym pojechał bo jeszcze na niej nie łowiłem ew Kania Polska ponoć juz skończyli tam ryc koryto moze byc ciekawa woda .Słyszałem ze sa doły po 5 m warto wziąć łódeczkę i obadać pod suma na przyszły sezon ,ale tam jest pewnie jeszcze więcej ludkow niz na Szuminie
 
tomek sztanka
Na Kani za wyspą /sklep/ jest woda szczupacza a dalej w trzcinach dołki jak woda dojdzie to ryby wchodzą za drobnicą. Tylko z łajby.
 
Slawomir Tabor
Tomek byłem w tamtej okolicy z Markiem Bukowskim na jego łódce . Od strony Cupla wodowaliśmy łódkę .Woda była tak niska że na drugą stronę Bugu strach było przepłynąć za wyspę .W czasie prób dwa razy o coś zaczepił silnikiem .Widzieliśmy wariatów jak po tamtej stronie piłowali a jeden skończył dryfując do Zegrza O Może teraz woda się podniosła z 40 cm i można dopłynąć.
Jeśli już na sandała to koło Popowa są rynny ( były rok temu ) jedna z lepszych miejscówek w okolicy lub koło krowiego mostu dalej za miejscem gdzie był zlot .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,469,776 unikalne wizyty