Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Myślę że 15 do 16 najpóźniej . Wszyscy do mnie . Brać spiningi okoniowe . Żywca brak może Semi coś nam złapie na miejscu .
Czy ktoś ma namiot większy nie będę wiaty targał . Drewna trochę mam tylko trzeba się Symbiozy spytać czy nadal jest zakaz palenia ognisk .
Kupcie białe robaki i pinkę , czerwone i jentkę mam zanętę też .
 
Semi
Co tak późno, toż to zaraz i ciemno jak pieron będzie, to gdzie tu myśleć o złowieniu czegoś na haczyk, ja to chciałem koło 9.00 startować.G Pinki i zanęty rozrobionej mi z wczoraj zostało jakby co. Deszcze jakieś przelotne nadają, trzeba pomyśleć o czymś nad głowę.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lukasz Karasiewicz
Też myślałem że trochę wcześniej.
Uwolnij pasję
 
SYMBIOZA
Oczywiście....,że trzeba wcześniej...bo jak Wasza miejscówka będzie zajęta to trzeba szukać innej...a zmrok zapada już szybko!!!
No i bazę musicie uszykować i zaczepy wyczaić....przed zmrokiem...
 
Semi
No to się rano zdzwonimy co i jak, bo braciak u mnie dziś nocuje.K
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Ja się dostosuje można nad głowę boki wiaty wziąć . Przed słońcem nas chroniły to i przed deszczem dadzą radę .
Jak by co to i wiatę można przytargać . Robercik jakiś cichy .H chyba się ochwacił Bugiem .
 
Robert
A żebyś wiedział ze sie ochwaciłem ,nie nie ,od wczoraj siedzę w kanale-warsztatowym .Jak skończę o normalnej porze i zdążę się spakować ,choć ja spakowany to zawsze jestem, to do Was dojadę .
Rozpalcie duuuze ognich bym wiedział gdzie się kierować -)

Urwałem śrubę od kolektora wydechowego ,macie jakieś pomysły albo kogoś kto by wiedział jak wykręcić resztę co została w głowicy ?
 
Marek Bukowski
Jak jest dostęp to można wykrętakiem spróbować ale trzeba nawiercić wcześniej ,kątowa wiertarka pewnie niezbędna .Może przyspawać coś się da, to będzie gorące i szybciej puści .
 
Slawomir Tabor
Nic nie spawaj ( elektrycznie) , bo szlak trafi elektronikę jak prąd pójdzie tam gdzie nie trzeba .
Dobre wiertło nawierć jeśli można , rozgrzej palnikiem , później wkrętak do urwanych śrub , jeśli nie chcesz podgrzewać to WD 40 po psiukaj .
 
Robert
Głowica będzie dziś wyjęta ,wiec spawanie nie spowoduje żadnych uszkodze Semi weź kurtalke te najjjjjjjwiekasza jaka masz -)
Nie obiecuje ,ale może dodaje do Was
 
Semi
Semi weź kurtalke te najjjjjjjwiekasza jaka masz -)

Taa, weź kurtałkę. Kurtałka wisi w robocie w szafie, już dziś nie będę zapylał, bo rejestrują każde wejście i wyjście z jednostki na bramce, a później się pytają po co i dlaczego akurat w sobotę.G Na następne wspólne łowienie przywiozę jak będę wiedział wcześniej że też bedziesz, nie mam gdzie tego w domu trzymać, mieszkanie małe, żona goni ze zbędnymi gratami.

Postaram się o 10.30 wyjechać jakby co.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Hubert
Ktoś coś w ten weekend? U
 
Slawomir Tabor
Może ja będę nad Bugiem jak mi ciuchy wyschną Q. Teraz swoją brykę wezmę i żadnego spania w nocy .Baty Nie będę sam słuchał ciszy .
 
SYMBIOZA
Ja planuję....za sandaczykiem....U
 
Slawomir Tabor
Ja ze spiningiem pochodzę . Może na nockę uklejkę postawie . Semi mi kilka uklejek sprezentował.
 
Jacek Bartnik
Kiedy planujecie zasiadkę?
 
Hubert
z sb a na nd, zapraszam Jacek ;)
 
Slawomir Tabor
Hubert trawy się napaliłeś co Ty piszesz . Trzeba wcześniej miejscówkę zaklepać bo ludziska w piątek już będą nad wodą chyba że deszcz okrutny by padał . Nam to nie przeszkadza , wezmę wszystkie boki wiaty .
 
Hubert
Nad bugiem nie ma tyle ludzi, spokojnie jak jutro w miarę wczesnie się ruszy to się miejsce ogarnie ;) A gdzie myślisz jechać?
 
tomek sztanka
Sandaczowa pogoda u mnie spada z 1000...
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,469,527 unikalne wizyty