Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: bkBiawl


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Semi
Robert, u Mańka pewnie a gdzieżby. U
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
julian
Koledzy.
Od 1.07 jestem wreszcie szczęśliwym emerytem.Na Szuminie i Wywłoce byłem ostatnio 20 lat temu . Lubię starorzecza - teraz będę miał kuuupę czasu z domu to teraz około godziny jazdy dlatego wdzięczny bym był za informację dojazd ( jeżdżę skuterem ) a nie chciał bym gleby zaliczyć bo mi go trochę szkoda nówka Kymco Downtown 300 ABS.
Fajne zdjęcia wkleiliście - o takie miejsca właśnie mi chodzi.
JulianU
 
Slawomir Tabor
Julian to jesteś szczęśliwym człowiekiem .
Na starorzecza radzę jeździć w tygodniu bo w sezonie sobota i niedziela to tłum wędkarzy okupuje dobre miejscówki .
Za drapieżnikiem się uganiać będziesz czy bardziej stacjonarnie .
Skuterem raczej wszędzie dojedziesz i to dalej niż nie jedną terenówką , tylko oponki odpowiednie sobie spraw . Nie zapominaj o starorzeczu Lipieńcu czyli Podkowa jadąc za wsią Brzuze na Szynkarzyznę zaraz w lewo na żwirówkę .
Najlepiej przy wale jechać od Wywłoki w górę rzeki i po drodze masz wszystkie starorzecza .
Powodzenia w łowach .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
julian
Dziękuję za rady i opis.
Teraz to tylko od poniedziałku do piątku .Sobota dom ,niedziela rodzina.
Resztę tygodnia ja i moje kochane Łapactwo.Nie lubię tłoku - przeważnie odległościówka lub na macanego z przystawką . Czasami porzucam .
Jeszcze raz Ci dziękuję może kiedyś tam gdzieś się spotkamy wtedy postawię browca. JeżdżęU ZAWSZE !!! z alkomatem - nie jestem wariat .
Pozdrawiam i tradycyjnego Połamania kija
Julek
 
Slawomir Tabor
Dziś trochę pobiegałem za szczupakiem na Wywłoce starorzecze Bugu .
Kilka pobić zero rybki , dużo wczasowiczów .
W Bugu woda jak kakao tylko bolenie szaleją .
Zaraz ruszam drugi raz z łódką .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
tomek sztanka
Trzeba jak mówisz w tygodniu a ludziska pracują.
 
Slawomir Tabor
Tomek ja też pracuje a urlop mam dopiero w sierpniu .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
tomek sztanka
W sierpniu to wypalisz do Szczecina...
 
julian
Z tego co piszesz Sławku to najlepiej będzie od wtorku do czwartku. W przyszłym tygodniu jeśli pogoda dopisze wybiorę się. Interesuje mnie karaś + lin .
Jak już wspomniałem nie byłem tam przeszło 20 -pare lat a wspomnienia mam pozytywne. Może nie będzie tłoku ,ósemka prawie zrobiona toż to z domu godzina jazdy. Jak się spodoba będę stałym bywalcem.
Pozdrawiam
Julek
Ps. Jeśli możesz wklej parę fotek z karasiami etc. ( były fajne)
 
Slawomir Tabor
Jeśli kilkudniowa zasiadka na lina to tylko Lipieniec no i karpie po 10 kg się trafiają .



Podgląd na mapie satelitarnej , na zwykłej nie widać .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 18.07.2017 22:11
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
julian
Dzięki .
Z tego co widzę od razu jadę na Łochów .Jak będzie ciepły wrzesień to może z namiotem się zjawię na parę dni.
Połamania kija.
Julian
 
Slawomir Tabor
Daj znać Julian jak będziesz jechał .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
julian
Cześć
Nie wiem czy pisać na ,,ogólnym " forum czy na Twoje prywatne konto. W nocy przeanalizowałem sobie sytuację. Najpierw pojadę na betonkę przy agroturystyce - rozejrzę się a potem zgodnie z opisem wzdłuż wału tak jak na mapie do Lipieńca . Wyszło mi w nawigacji 7km przy okazji zobaczę te główki na Bugu. Przedzień wyjazdu wyślę wiadomość.
Jeszcze raz dziękuję
Julek.
Ps. Miałem jechać na Górę ale przy tych upałach kwitnąć na Narwiańskich łąkach bez cienia nie zabardzo przy mojej chorej pikawie.
 
Semi
Na Górze przynajmniej jakieś wyniki byś miał. U Parasol i można jechać. Dawno tam nie byłem, ale parę lat temu się grasowało i na j. Góra i nad Narwią w tamtych okolicach.U
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
julian
Jeżdżę tam od ponad 30 lat na Narew wyspy , starorzecze Buchta, no i oczywiście jezioro.
Łapałem od strony przepompowni - łąka albo pod drzewem przy linii wysokiego napięcia. Teraz dojechać tam to istny rajd Dakar takie doły można urwać zawieszenie albo się wypier.... tak jak ja o mały włos na poprzednim skuterze.
Z rybami to różnie bywało : lin,karp,karaś ale przeważnie to płotka lub żyleta.
Piszę jak jest bo siedzę nad wodą a nie leję jej na papier.Za stary jestem na kit a największe ryby to są te które Nam się urwały.
Dobranoc
Pozdrawiam
Julek
 
julian
Byłem wczoraj na betonce w Wywłoce starorzecze po prawej strony. Widziałem ryby i grasującego szczupaka. Dalej na Lipieniec bałem się jechać - kolega wędkarz powiedział żeby następnym razem spróbować od Brzuze ( ma racje).
Po 4 godzinach pojechałem do domu .
Ps. Ryby miały mnie pod płetwą odbytową
Julian
 
km73
Julian,
Nie zawsze są krewetki... Powietrza złapałeś, na wodę się pogapiłeś U

A mu tu Chłopie w robocie :( Targety! Targety!! Targety!!! O

A może by tak odwiedzić stare miejscówki na Narwi. Tam łoj, ale ciut poniżej dojazdu do j. Góra. Fajne główki i klatki tam kiedyś były. Nie wiem jak to teraz wygląda. Kiedyś przy przystanku autobusowym się skręcało i przez łąkę po płytach do wody można było dojechać.
Edytowane przez km73 dnia 26.07.2017 10:16
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Maniek, to główki w Okuninie, kiedyś tam jeździłem kilka razy w miesiącu na nocki. Masę leszczy się tam łowiło, nie wiem jak teraz. Zawsze tam masa ludzi. Ja przeważnie wbijałem się pod drugą główkę licząc od słupa wysokiego napięcia, ponieważ sporo tam drapieżnika było. Kilka ładnych szczupaków tam złowiłem o okoniach na bocznego troka nie wspomnę. Żeby tam połowić to brałem sobie wolne w tygodniu i jechałem około 10.00 rano, żeby ci co byli na nocce już się zwinęli, a ci co planują nockę zjawiali się pomiędzy 14.00 a 16.00. Zawsze znalazłem sobie kawałek plaży wolnej. Poznałem też sporo ludzi i czasami jak przyjeżdżałem to mnie wpuszczali pomiędzy siebie bo wiedzieli że przy mnie połowią. D Ostatno byłem tam chyba w tamtym roku w marcu na miętusach z chłopakami z forum.

sumowapasja.pl/images/imagehost/e38cb6d8c3e602aea34d3dedcd9dd3c0_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
km73
Semi, dzięki za info. Tak faktycznie, to był Okunin i duża frekwencja. Z tego co piszesz to nadal trzeba mieć fart aby tam się wbić. Może gdzieś indziej się wybierzemy U
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Marek Bukowski
Właśnie wróciłem , jakoś od 2-3 tygodni biała ryba słabo bierze na Bugu i starorzeczach ,a u Was jak .?
Na jeziorach okonia ,wzdręgi ,leszcza można było niedawno ładnie połowić .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
18,615,986 unikalne wizyty