Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Kriss
Witam mam problem jaka echosonde wybrac ciężko się połapać z tymi funkcjami budżet max 2 tys .Głównie używana będzie na Wiśle w poprzednim sezonie używaliśmy starego lowrance który pokazywał tylko głębokość .Czy raymarine Dragonfly 4 lub 5 będzie spoko ,bardzo mało info na temat działania tego urządzenia
 
jachu67
A co to za stary Lowrance ?, Czy umiesz go właściwie obsłużyć ? G
 
Kriss
Część to jest model dsi Mark pro swoje już przeszła zastanawiam się nad raymarine Dragonfly 4 pro lub Garmin 5 CV
 
roberto7
To zależy co chcesz zobaczyć na tym echo . Czy wystarczy ci by pokazała głębokość i łuczki ryb ? Wtedy wystarczy klasyczna . Też uważam że echo powinno mieć jeden przycisk włącz/wyłącz by w nim nie przestawiać . Garmina używam i problem jest taki że przy płytkiej wodzie np 1.5 /2m a jeszcze bardziej w nurcie przy dużym zmętnieniu wody latem na ekranie jest wojna mrówek . Wpływam w jakąś odnogę wisły gdzie woda stoi i na 1.5 m pięknie widać ryby . Zmniejszałem czułość w nurcie ale to nic nie dawało bo co prawda na ekranie nie było tyle szumu od mętow w wodzie ale i ryb nie widać . Na tych samych ustawieniach np w listopadzie gdzie już woda jest klarowniejsza wszystko widać perfekt a na cv leszcze można policzyć . Nie wiem czy moc przetwornika nie jest za duża na takie płytkie wody jak wisła .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,611,400 unikalne wizyty