Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marcin20
Dobry wieczór. Jest to mój pierwszy post na forum i nie znalazłem podobnego tematu. Z racji,że powoli zbliża się koniec okresu ochronnego,to powoli przygotowuje się do tego wydarzenia. Mój problem polega na tym,że dostałem od Dziadka wędkę. Długość niestety 2,2m ale jest dosyć mocna i w miejscu przelotek wszędzie zamontowane są ruchome rolki. Łowię metodą stacjonarną z możliwością wywózki. I nie wiem czy zbroić ją na Króla,czy zostać przy mojej starej,sprawdzonej sumówce? Nie umiem tutaj wstawić zdjęcia. Marcin.
 
Jan Brzozowski
Może podaj producenta i parametry tego kija, wtedy będzie coś więcej wiadomo.
Jeśli chodzi o wstawianie zdjęć, to poczytaj w poradniku, jak to się robi.
http://www.sumowa...ead_id=305
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Marcin20
Właśnie tutaj jest problem,bo to nie jest nowa wędka i jest duży problem z odczytaniem nazwy. Jutro podejdę do garażu i spróbuje coś zrobić. Dziekuję bardzo.
 
Piotrek86
Marcin, 220 cm to troszku mało z brzegu (zrozumiałem stacjonarnie to wywózka, popraw mnie jeżeli się mylę). Jeżeli kij ma przelotki "rolkowe" (nie wiem jak się je profesjonalnie nazywa) to jest to zapewne kij morski i prawdopodobnie słusznej mocy. Wstaw zdjęcia i zobaczymy cóż to takiego U
 
Hubert Chamczyk
Pierwsze sumy lowilem na wedke 2.10 z rolką zamiast przelotki szczytowej i była podejrzewam do 30 lub 50lb. Dla chcącego nic trudnego. Jak nie będziesz wywozil na 200m to coś z tego będzie. Mniejszy komfort holu ale na start da rade
C&R - Łowie na wodach gdzie nie obowiązuje okres ochronny dla suma.
 
Marcin20
Dzień dobry. Przepraszam,że tak długo,ale miałem urwanie głowy. Byłem w garażu i niestety na wędce zatarły się oznaczenia. Jedynie jest podana nazwa wędki. Jest to Dega. Tyle udało mi się odczytać. Chcę ją stosować do łowienia z brzegu z możliwością wywózki.
 
Piotrek86
A jakieś zdjęcia? U
 
Hubert Chamczyk
Śmieszna sprawa bo moja wędka z rolką na końcu również była to dega D na start bedzie dobra

Jedyne zdjęcie jakie posiadam na daną chwilę


sumowapasja.pl/images/imagehost/ce2fa7c5672767c966d8193a4583a095.jpg
Edytowane przez Hubert Chamczyk dnia 19.05.2019 23:39
C&R - Łowie na wodach gdzie nie obowiązuje okres ochronny dla suma.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,617,597 unikalne wizyty