Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
sumomaniak
Witam & Od dłuższego czasu rozglądam się za łodzią aluminiowa , przyznam że jestem w tym temacie zielony . Jest tyle tego na rynku że głowa mała . Zależy mi na stabilności i dosyć sporych gabarytach w przedziale 4.50-5 m długości i 1.8 m szerokosci . Nie ukrywam że wolał bym nową nie używaną łódź . I stąd moje pytanie czy moglibyście polecić jakąś firmę osobę prywatna która takowe łodzie produkuje z możliwością dostosowania łodzi na własny gust ?
Pozdrawiam ;)
 
Lucas
Ja mam taką łódź która była robiona na moje zamówienie od a do z i mogę polecić firme, a właściwie osobę. Psulek z forum jerkbait.pl. Mam od niego łódź odz 465x180 cm i jestem bardzo zadowolony.
 
sumomaniak
Mam kilka pytań dotyczących łodzi. Jak ze stabilnością? Jaka jest wysokosć burty ? Z jakim silnikiem współpracuje? Jakie dno ? I czy ta osoba wyposaża łódż np w oświetlenie , pompę zenzową itd .
 
Lucas
Bardzo stabilna, staje na rogu i mogę się wysikać & burta ma chyba 54 lub 56 cm. Ale on Ci zrobi co będziesz chciał. Elektryke sam zakładałem w tym pompę, też Ci zrobią chłopaki ale to wszystko generuje koszty. Same graty, okucia i do elektryki kosztowały mnie około 3 tys. A gdzie robota? Mam 30 koni honde. Z nurtem jak wezmę jakis spinning tylko i torbę, płynie 52 km/h max, z jedną osobą na pokładzie. Oświetlenia nie robiłem bo tylko komary do oczy wchodzą. Dno delikatne V. Kadłub jak tracker gryzzly.
 
sumomaniak
Wielkie dzięki za odpowiedź I . W sumie to racja z tą elektryka na łodzi , można samemu to ogarnąć i zawsze się koszta zmienia U
 
sumomaniak
Mógł byś podesłać foto jak się prezentuje ta łódź ?
 
Lucas
Na tą chwilę nigdzie jeszcze jej nie publikowałem. Masz Facebooka?
 
sumomaniak
Wyślij mi w pw kontakt Kosakowski Marcin
 
stan2010
Jon boat... i wszystko jasne, że śmiga przy tej wielkości z 15-ką U
Pozdrawiam I
 
Lucas
Ja mam akurat 30-stke &
 
stan2010
Z ognistą trzydziestką to nawet fruwa, a nie tylko śmiga T
Pozdrawiam I
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,610,794 unikalne wizyty