Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 7

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
WROBEL
Witam.
Proszę o opinie na temat mojej miejscówki. Jest to klasyczna sytuacja na Odrze, zakręt po zewnętrznej stronie, głębokie tamy, zestawy postawione na wyjściu z dziur. Niestety już któryś raz z rzędu łowię w tym miejscu i nic nie udało mi się złowić.
Na czarno zaznaczone są miejsca dziur, wędki i zestawy opisane i zaznaczone na zdjęciu. moje pytanie brzmi:
Czy coś robię źle ? Czy po prostu nie ma tam suma, albo nie ma apetytu ?
Przynęta: Karaś 0,4kg

sumowapasja.pl/images/imagehost/33127f00ddbcea84202b2abcb4429832_resized.png
 
Cecula Damian
Spróbuj płyciej na przelewach główek warkoczach sumy najczęściej w najgłębszych dołach odpoczywają w ciągu dnia i nie są zbytnio aktywne.
 
WROBEL
Przemieszczając się w środek główki jest blat około 1,3m. Dzisiaj idę tam na nockę więc jedną wędkę ustawie na tym blacie, a drugą postaram się ustawić w prądzie też na płytkim (max 1,5m). Odnośnie przynęty, czy stosował ktoś z Was zamiast jednego dużego żywca dwa średnie ? Mam chęć zrezygnować z karasia (raczej u nas nie występuje) a nie wiem czy trafi się coś słusznych rozmiarów.
 
Mariusz Kulinski
Pan z PSR jak nas kontrolował na Odrze ,to stwierdził ,że na karasia nic nie złowimy bo ta ryba w Odrze nie występujeD Tylko ,że na zlocie były brania i ryby właśnie na karacha.Na Warcie sum nie chce ruszyć karasia pomimo , że w Warcie one są.I bądź tu mądry.
Ustaw żywce na płytszej wodzie tak jak piszesz ,nawet dość blisko brzegu tam gdzie stoi drobnica.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Semi
Taa, jasne, karaś w Odrze nie występuje.&
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
&M Dobrze, że wpisaliśmy w rejestr bo mieli chęć dowalić mandat.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
WROBEL
Semi - występuje... Ale jak coś złowisz na naszym odcinku - jesteś mistrzem. Krąpie po pół kilo to codzienność... odnosząc się do vademecum to właśnie na nie chce postawić... Ale pogoda nie pozwala :(
 
Szafa
Krąp 0,5kg to świetna przynęta
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Hubert Chamczyk
Wróbel a byłeś może na łochowicach? Mieszkam w sumie blisko Ciebie byłem tam na dwóch zasiadkach ale bez efektu a słyszałem że idzie tam byka wyciągnąć
C&R - Łowie na wodach gdzie nie obowiązuje okres ochronny dla suma.
 
WROBEL
Hubert - aż wstyd się przyznać ale nigdy nie byłem tam za sumem. Jakoś nie lubię łowić na tym jeziorze. Wiem tylko z opowieści miejscowych, że w zeszłym roku "jacyś zawodowcy" złowili kilka wielkich (ok 30kg) sumów ale na jaką metodę - nie mam pojęcia. Mój znajomy łowił na vertikala z kwokiem to złowił kilka ale takich do 15kg, ale chyba nie o takie Ci chodzi.
 
Hubert Chamczyk
Tylko akurat tam nie ma okresu ochronnego na suma więc sezon zacząć trochę szybciej &
Edytowane przez Hubert Chamczyk dnia 25.01.2019 15:09
C&R - Łowie na wodach gdzie nie obowiązuje okres ochronny dla suma.
 
WROBEL
Aaa to nie wiedziałem... może też się wybiorę w takim razie U a na zbiorniku retencyjnym w Starym Raduszcu też przypadkiem nie jest o miesiąc wcześniej niż na Odrze ? Muszę sprawdzić w rozpisce...
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,471,761 unikalne wizyty