Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
viper126p
Jak to jest z tymi sumami jeśli chodzi o ich płochliwość,bo widzę czasami nad wodą fachowców z kwokami podpływają na silniku i się nie przejmują że sum ucieknie a z kolei można gdzieniegdzie przeczytać że jest płochliwy i należy zachować maksimum ciszy i ostrożności,ale jak to zrobić jak trzeba postawić bojkę albo się podwiązać,mam mentlik od tych informacji, proszę o wypowiedź starych wyjadaczy
 
Lukasz Szlafka
Viper tak z innej beczki nie jesteś z Zagórowa?
 
viper126p
nie jestem ale bywam tam czasami bo mam w tych okolicach rodzinę U
 
Lukasz Ciesielski
Sumy mają złożoną naturę, na pewno są płochliwe a wręcz ostrożne i potrafią do przynęty wychodzić kilkakrotnie a z drugiej strony są bardzo ciekawskie i często się podnoszą z dna na dźwięk silnika. Często jak widzę na echo że ryba sama się podnosi do przynęty to przestaje kwoczyć. Również na stacjonarce ataki są kilka minut po wywiezieniu zestawu.
 
viper126p
Dziekuje Lukasz za to info,bo juz myslałem,że nigdy nic nie złowie jak bede pływał na silniku i rozmieszczał przynety a po twoim info bez cackania rozwieslismy zestawy i pod wieczór sprawdzilismy kondycje żywców az w koncu o 3.00 w nocy strzelił na karasia ok.30cm,miał 156cm i 24kg U,wrócił do wody.Powiem jeszcze,że na tym szczęśliwym zestawie karaś od momentu założenia pod wieczór czyli ok godz.18.00 cały czas szalał i to bardzo mocno,co chwile uruchamiał sygnalizator tak jakby sum podpływał do niego co chwile i go straszył...
 
Lukasz Ciesielski
Gratuluję połowu
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,616,604 unikalne wizyty