Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Robert
Szukam opini praktyków na temat Silnika elektrycznego Haswing Osapian 55lb z Maximizerem .
Da rade z pontonem 320 w nurcie rzek
 
Lemiux
Ja mam 55 D. Z pontonem 220 jakoś dawał radę, ale z 320 już nie mam wątpliwości że nie da rady tego uciągnąć. Generalnie na rzece może gdzieś tam coś na jakimś spowolnieniu nurtu, ale w samym nurcie nie ma bata. Pod korektę toru spływu będzie ok.
Edytowane przez Lemiux dnia 23.06.2018 11:34
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
SYMBIOZA
Robert. Przecież ja mam taki.
Na starorzecza lub do wywózki na Narew jest dobry.
I tyle w temacie
ZadzwU
 
Gornik z Janiny
Witam podpinam się do pytania, chcę na przyszły sezon wyposażyć się w elektryka 55lbs i moje pytanie jest następujące jaki aku do tego żeby śmiało wystarczył na jakieś 5 godzin ciągłej pracy...
 
jachu67
Moim zdaniem bierz 80-100 Ah. Ale taka wersja , to spory ciężar.
 
salto
Bierz 100 Ah, ja mam taki do Osapiana 40lb.Fakt że sporo waży ale przecież nie nosi się go ciągle, kupiłem do niego wózek transportowy i daje radę.
Robert
 
maweric
Co wy Panowie z tą wagą 100ah , przecież to raptem 13 kg U
 
pontony.maweric.pl
Lemiux
maweric napisał(aM

Co wy Panowie z tą wagą 100ah , przecież to raptem 13 kg U


Taaa, pomnóż 2 razy tyle i Ci wyjdzie właściwa waga.
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
maweric
Używam lifepo4 12V100ah dokładnie waży 12 kg


sumowapasja.pl/images/imagehost/2dccbbc9f0d588ea1b8eaad78b23c0e6_resized.jpg
 
pontony.maweric.pl
jachu67
Maweric : ile dałeś za ten aku ? Masz go w ofercie ?
 
maweric
Mam. Z dedykowaną ładowarką 20A 2500zł
 
pontony.maweric.pl
Zbigniew Kapustynski
Przerobiłem już noszenie akumulatorów Trojan 130 Ah i 150 Ah.
Od tego roku wpadłem na pomysł i kupiłem 2 Haze żelowe po 75 Ah. Każdy waży 21 kg i starcza na trolling silnikiem Osapian 55 lbs z maksymizerem na cały dzień. W sumie mam te 150 Ah, ale się nie nadźwigam na rękę po 40 kg. Z tego co pamiętam kosztowało mnie to z dostawą 1360 zł.
 
Kiersnowski Artur
Trojan 150Ah, to niezła gimnastyka, też takiego miałem, 47kg wagi miał, ale dawałem radę.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
maweric
Waga Trojana wagą , niestety ja swojego żle użytkowałem ( odpowiedź gwaranta ) . Pewnie miał rację używałem go nie cały rok do silnika elektrycznego MK 55 , zamiast postawić na na stoliku RTV i wpatrywać się w akumulator. Dla mnie kwasy, żele to historia nie wrócę do nich.
 
pontony.maweric.pl
Kiersnowski Artur
Ja swojego Trojana kupiłem używanego od dobrego Kolegi. Miał 3-4 lata, u mnie jeszcze służył z 5 lat bez problemów.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
maweric
Artur wszystko zależy chyba od szczęścia, mam kwasa sznajdera 100
5 lat przy silniku, teraz 2 lata jako zapas ( trzyma idealnie ) . Pewnie jakby mi ktoś powiedział, że używa kwasa tyle lat, pewnie bym nie uwierzył.Myślę , że śmiało posłuży jeszcze parę lat/
 
pontony.maweric.pl
lumpex
Zastanawiam się nad zakupem lifepo4 z aliexpress firmy LiitoKala 12v 180ah , cena ok 1400zł. Litokala ma dobra opinię i raczej nie będzie wtopy, natomiast mam pytanie czy ktoś z was był odważny i poszedł tą drogą ... czy ja będę pierwszy? Cena mnie zachęciła i opinie tych co już kupili nie hamują przed decyzją. Są różne pojemności..... Na początek chodziłby z moim starym osapianem 55lb, ale pewnie go zmienię na coś lepszego, ale także wykorzystywałbym na stacjonarne wyjazdy kilkudniowe jako źródło prądu, bo moja żelówka już pada...
 
Lukasz Ciesielski
Mam jeden zestaw na tych ogniwach 100 Ah robiłem również znajomym zestawy 90 120 oraz 180 ale z 8 ogniw 90 bo to była rozbudowa. Bardzo dobre ogniwa wszystko śmiga bez zarzutu.
 
Jan Brzozowski
Mam samoróbkę 100Ah już czwarty rok. Po czterech latach ma 90% pojemności. Waży 8,5 kg. Mam też Aku 150Ah, ale waży 50 kilo, więc zamontowałem go na stałe. Silnik Jaxon Haswing 65 lbs.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,639,704 unikalne wizyty