Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 7

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
Jakieś wieści o tym modelu ? Sporo łowię po strefach ciszy a zarazem lubię wiosła to chyba byłby wygodniejszy lżejszy wybór jak tradycyjny elektryczny +bateria napęd ,no ale nie najtańszy . G

sumowapasja.pl/images/imagehost/3212f5f463edb370ff55d3c3a7a15c8f.jpg
 
Slawomir Tabor
Marek ta zabawka kosztuje 7000 pln za 1000 W 12 miesięcy gwarancji .
Haibo M 250 1500 W za 1800 pln + 2 x 12 V 120 Ah litowe od Mawerica za 5000 pln daje tyle samo i wole Haibo bo ma 5 lat gwarancji a Tokarex ma dobre opinie odnośnie gwarancji .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
Sławek ale na co mi te dwie baterie ,jak mi jedna wystarcza do starej minn-koty . Tylko wkładać baterię do pontonu czasami mnie zniechęca (wożę na wózku bez las) , no a taki fajny zintegrowany ,lekki silniczek byłby idealny i w wiosłowaniu nie wadzi .Wiem że nie tanio ale cichy jest podobno.
 
Slawomir Tabor
Na Rybomani w tym roku podłączyliśmy na sucho Haibo M250 nic nie było słychać .Przedstawiciel Tokarexu wyjaśnił że silnik ten nie ma przekładni a śruba jest zamocowana bezpośrednio na wale silnika co wpływowa na głośność i trwałość silnika .
Marek bateria do silnika ePropulsion zapasowa to 4 500 pln i ma tylko 1017 Wh tak więc można sobie pomarzyć o długim pływaniu silnikiem 1000 W na 50 % jego mocy .
Wiem jedno normalny silnik bez bajerów , używany akumulatory Deep Cycle AGM normalna ładowarka mi to wystarczy . Taki zestaw 24 V można mieć za 2,5 tyś .
Wędkarstwo to drogi sport ale tylko dla niektórych .
Ja tam nie latam po lesie z gratami .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
Jeżeli to prawda to przy prędkości 5km/h zasięg 40km to śmiało wystarczy na dwa-trzy dni łowienia no chyba że wiatr się trafi to wiadomo mniej. Bateria 48v ,waga 16kg .

YouTube Video
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,469,824 unikalne wizyty