Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
km73
Chłopaki,
Czy ktoś z Was miał styczność z stalką Exori Flexi i może coś o niej napisać. Planuję zakup kilu metrów do samodzielnego montażu.

https://www.googl...2qcIk4JyM:
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Dostałem kiedyś od Karasi fajną linkę od chińczyków, naprawdę wysokiej jakości, powlekana, może jeszcze gdzieś mają namiar na nią, mi się już skończyła, a też z chęcią bym kupił coś przyzwoitego do robienia swoich przyponów. Mam jeszcze kilka metrów od Perfekta, ale ta chińska lepsza była, bardziej elastyczna i mocniejsza.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Longin Bojanowski
Ja mam zapasy przyponów ale tak dla sprawdzenia zamówiłem u chińczyka drut tytanowy. jak dojdzie zobaczymy co to za cudo.

https://www.aliexpress.com/item/Wifreo-15ft-4-6m-No-Kink-Titanium-Leader-Line-Saltwater-Pike-Fishing-Leaders-Trace-Fly-Tying/32849637560.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.CRxmKL
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
km73
Semi napisał(aM

Dostałem kiedyś od Karasi fajną linkę od chińczyków, naprawdę wysokiej jakości, powlekana, może jeszcze gdzieś mają namiar na nią, mi się już skończyła, a też z chęcią bym kupił coś przyzwoitego do robienia swoich przyponów. Mam jeszcze kilka metrów od Perfekta, ale ta chińska lepsza była, bardziej elastyczna i mocniejsza.


Semi,
Właśnie w Perfekcie namierzyłem, przy okazji sprawdzenia, co mają obecnie z mojego ulubionego FLEXONIT.
Wezmę kontrolnie kawałek EXORI. Dam znać czy mi to pasero. U
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,616,294 unikalne wizyty