Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:
1. Donaldgoard

· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Donaldgoard


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
opolak
Witam wszystkich, z racji poszukiwania echosondy prosiłbym o pomoc w decyzji.
1 pytanie 5 cali czy 7?
2 Garmin Striker 5cv czy 7sv czy Lowrance Elite 5 ti ??

Gdzię będę jej głównie używał? Posiadam swój staw o powierzchni ponad 2 ha, średnia głębokość około 7 m, dno żwirowe. I pływa tam kilka osobników godnych uwagi. Dodatkowo rzeki U

Niestety ale zgłupiałem już z tymi funkcjami i nie wiem którą wybrac B

Z góry wielkie dzięki za pomoc!
 
skiba190
Witam jeśli masz kasę kup strikera 7 ja od roku bawię się 5 jestem bardzo zadowolony.
 
Michal Sip
Jak fundusz tobie pozwala bierz Helixa 7. Ja stałem przed dylematem właśnie między Strikerem 7 i padło na Humminbirda.
 
Lucas
Tak krótko... Bierz 7 cali, striker będzie prostszy w obsłudze, dobre auto ma na początek, mniejsze menu. Helix będzie lepiej obrazował, trudniejszy w obsłudze i droższy.

Nad Ti się sam zastanawiałem ale 9 cali. Tylko poczekam jeszcze trochę bo kolega zakupił co przesiadł się z garmina i dopiero podejmę decyzję. Chyba że na drugi rok jakiegoś HDSa.
 
Mateusz Wisniewski
Skiba ja mam dv5 ale nie wiem jak to ustrojstwo dobrze ustawic
 
Lemiux
Czy ma ktoś gdzieś pod ręką instrukcję w języku PL do Strikera 7 SV? Nie umiem jej optymalnie ustawić :(
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
buldog1111
Witam. Mam pytanie do doświadczonych w temacie. Czy do sumowania na Wiśle nadaje się echo o stożku 45/15 (np.Striker plus 4 lub 5 cv) Czy szukać echa o szerszych wiązkach (oczywiście praca na częstotliwościach 77-83 / 200) ? Chcę kupić pierwsze echo do dryfu (nie musi być nowe)
 
Lucas
Szukaj o szerszych. 45/15 to zbyt mało.
 
buldog1111
Qrcze Strikery 5cv tak mają (45/15) przymierzałem się do takiego. Najwyżej kupię używkę 60/120 ( tylko którą .?Ł)
 
buldog1111
Obawiam się trochę że stożek 45/15 Strikera 5cv będzie trochę za "szczupły" wybiorę chyba garmin 350c jako pierwszą zabawkę. (Cv-ka nadrabia gps-em i tworzeniem map no ale czy nie za wąska.?) Pomóżcie z podjęciem decyzji
 
buldog1111
Dumał i wydumał.Okazyjnie wpadła mi w łapy Lowrance Elite 4x chirp. Mam nadzieję że będzie sìę nadawać. Niestety nie mam instrukcji. Może koledzy pomogą?
 
Janusz81
Mam w wersji PL do Mark4 Elite4 i Elite5 ale chyba bez chirpa, to ta sama instrukcja. Podaj maila to Ci wyślę
CATCH & RELEASE
 
JOHNY
Witam Panowie potrzebuje na szybko kupić jakieś ECHO do 1000 zł bo moje stare umarło.Rzeka,wywózka + później będę próbował vertical(dla mnie nowość).
Może być nowa lub używana.
Jakieś sugestie,rady?
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,474,779 unikalne wizyty