Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Robert
Jak w temacie potrzebuje info jaki multik polecicie do stancji ,mogą byc starsze sprawdzone modele - ważne by był bez wodzika
 
Mateusz Wisniewski
Penn SQL 60
 
Jacek Gebala
A może byś tak wypróbował nowego podwieszanego multika HR20 ? S
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Lucas
Ja mogę polecić Shimano Tyrnos 20 lub 30. Mam oba i jestem bardzo zadowolony I
 
Robert
Jacku to byc może jest zacna maszynka ale .... to będzie moj 1 multik i chyba jeszcze za wcześnie na tego typu kreciol

Panowie zapomnialem napisać ze multik na prawa łapkę ma być G

Lukasz gdzie sa dobre ceny tych shimano -u nas czy w świecie
 
Lucas
Ceny podobne u nas jak w świecie, chyba że omijasz jakoś podatek. Tyrnos u nas to coś około 900 zł. W ravenie mieli najlepszą cenę w PL.
 
Andrzej Cecula
Robert jak pierwszy multik to polecał bym wertować olx, allegro i szukać starszych modeli multików ja posiadam multiki penn no49 tylko ciężko dostać na lewą rękę ja sam kupiłem jeden na prawą a drugi na lewą ;) może z czasem wymienię na penn senator.
 
Robert
Andrzej ja mam ten plus ze potrzebuje na prawa łapę Radość i jak widze to ogólnie jest chyba większy wybór dla mańkutów .
 
Lucas
Szybko można się przestawić. Obecnie bym nie kupił multika do stacjonarki na lewą rękę bo mi nie wygodnie. Jednego tyrnosa mam już około 3 lat a w tym roku kupiłem drugiego. Zegareczki i szczerze mogę polecić. Level drag to wygoda.
 
Cecula Damian
Lucas napisał(aM

Szybko można się przestawić. Obecnie bym nie kupił multika do stacjonarki na lewą rękę bo mi nie wygodnie. Jednego tyrnosa mam już około 3 lat a w tym roku kupiłem drugiego. Zegareczki i szczerze mogę polecić. Level drag to wygoda.


To chyba kwestia podejścia bo ja jakoś do prawej ręki nie jestem w stanie się przekonać w multiku - może przez to że jestem praworęczny U

A młody to już w ogóle poleciał po bandzie nie robi mu to różnicy chyba tylko dletego że to nie on napina swoje zestawy a tu 2 multiki jeden na lewą a 2 na prawą i jeszcze bez wodzików ^^^^
 
adiko86
panowie a co powiecie o okumie Makaira Big Game MK-50WII
 
SID1971
Panowie, proszę o podpowiedz, który z tych kołowrotków podejdzie pod łowienie z brzegu?
https://www.avetreel...j-rap-reel.html



https://www.avetreel...x-rap-reel.html



https://www.avetreel...sting-reel.html
 
Slawomir Tabor
Z tego co wiem nikt nie posiada na forum multiplikatorów AVET , przeglądałem cały temat Nasze zestawy na suma.
Trudno doradzać na temat sprzetu którego się nie używa .
Według opisu pewnie ten HX5/2 by się nadał ale to tylko suche dane .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
SID1971
Panie Sławku, ja również posiłkowałem się tymi danymi plus informacje na zachodnich forach, gdzie krąży opinia o dużej trwałości przekładni (ewentualna wymiana łożysk).
Zastanawiam się, czy moc hamulca idzie w parze z wytrzymałościwytrzymałościątr reą przekładni.
Dziękuję za informację.
 
Lucas
Ja mam aveta a nawet dwa. Tylko oba pod łowienie w dyfie. SX 5.3. Chyba czy jakość tak. Super sprzęt. Bardzo mocny.
 
SID1971
Lucas@, i jak wygląda sprawa trwałości łożysk w tych kołowrotkach?
 
SID1971
Kolega w USA łowi Tuny na ten sprzęt i bardzo je poleca, lecz jakoś nie mogę się do nich przekonać.

http://www.maxelfishing.com/products?cat=Reels&subCat1=Jigging&subCat2=Transformer
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,472,288 unikalne wizyty