Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: FrvdrStons


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
MATEK
Witam mam do was pytanie ktore od dluzszego czasu mnie nurtuje. Powiedzcie mi proszę na jakiej glebokosci najlepiej ustawic zywca. Chodzi mi o lowienie suma na zrywke. Miejsce w ktorym lowie jest to zakret rzeka odra brzeg ostry zerwany z glebokoscia od 250 dochodzacy do 380 z licznymi gorkami zatopionymi krzakami dno zwirowe. Na brzegu duza ilosc krzakow drzew wiszacych nad woda. I doradzcie mi prosze. Na jakiej glebokosci najlepiej szukac sumow. W tamtym roku pady 4 szt ale wszystko drobne w granicy 100 do 150. Glebokosc na ktorej byly lowione do w granicy 120cm nad powierzchnia. Prosze o odp zwrotna.
 
km73
@ MATEK, wskocz na chwilę do powitalni.
Na Portalu jest wielu Super Sumiarzy, którzy zapewne coś Ci doradzą U X
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Szafa
Żerowanie suma zależy od bardzo wielu czynników, temperatury wody, ciśnienia itp. Piszesz, złapaliście tylko małe osobniki...w takich sytuacjach warto zastosować większego żywca aby wyeliminować brania młodzieży. Ogólnie rzecz biorąc lato to okres w którym sumy ze względu na mnogość pożywienia i temperaturę wody szukają pokarmu na ciepłych i płytkich wodach może warto spróbować znaleźć tam blat w niedalekiej okolicy głębszej wody. Spróbuj postawić jeden zestaw stosując podwiązkę do zwisających krzaków dając żywca na 50cm pod powierzchnię, na drugi zestaw zastosuj podwodny spławik na około 1-1,3m przyponie. Polecam przypon z mono gdyż eliminuje w dużym stopniu plątanie się zestawu. Próbuj, a cierpliwość i doświadczenie w końcu przyniesie sukces. Powodzenia
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Lucas
Matek nie rób bałaganu na forum. Tematy zakładamy w odpowiednich działach a POWITALNIA służy do PRZYWITANIA a nie zadawania pytań. Poczytaj trochę na forum a dowiesz się o wiele więcej niż tylko jaki grunt zrobić na zrywce...
 
jaro7707
Tak jest! Porządek musi byćI
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,596,772 unikalne wizyty