Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Bradleybip


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lucas
Koledzy potrzebuję na szybko podpowiedź, poszukuję taniego parasola, a żeby nie ciekł, najlepiej 2,5 m. Może być bez boków. Macie jakieś sprawdzone? Moim typem jest z Ravenu parasol X2 eco. Może ktoś miał taki? Temat na tyle pilny że muszę jutro rano zamówić żeby był na piątek lub najdalej w poniedziałek u kolegi. Ewentualnie w sobotę w Warszawie bym zakupił.
 
Lemiux
Może nie całkiem tani, ale na pewno jeden z najlepszych-Mivardi Umbrella za 285 zł.
Za komplet z wszystkimi dopinkami zapłaciłem 325 zł
 
Jacek Bartnik
Ja mam z decathlonu i jest o.k.Wcześniej miałem x2 i anacondę, niestety połamały się na wietrze.
 
Mariusz Kulinski
http://tanie-wedkowanie.abc24.pl/default.asp?kat=77888&pro=574017
 
Mariusz Kulinski
http://tanie-wedkowanie.abc24.pl/default.asp
Sorry -ten sklep już nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej.
 
Janusz81
Mam parasol Fiume chyba 2,5m za ok 170zł. Taki prosty ale czasza w 100% nieprzemakalna, bo jest podgumowana. Mam go już chyba ze 4 lata i materiał OK. Sztyca słaba więc go podwiązuję do śledzi wbitych w ziemię i wiatr mi nie straszny.
CATCH & RELEASE
 
Jacek Gebala
Lucas napisał(aM

Koledzy potrzebuję na szybko podpowiedź, poszukuję taniego parasola, a żeby nie ciekł, najlepiej 2,5 m. Może być bez boków. Macie jakieś sprawdzone? Moim typem jest z Ravenu parasol X2 eco. Może ktoś miał taki? Temat na tyle pilny że muszę jutro rano zamówić żeby był na piątek lub najdalej w poniedziałek u kolegi. Ewentualnie w sobotę w Warszawie bym zakupił.


Jak już nic nie znajdziesz to zajrzyj po drodze do mnie to ci pożyczę I Zostawisz u Wojtka to następnym razem odbiorę. S
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Lucas
Dzięki za podpowiedzi chłopaki, coś tam muszę zakupić jak ma padać kilka dni.

Jacek chyba troszkę nie po drodze będę miał ale dzięki za chęć pomocy U
 
Jacek Gebala
Lucas napisał(aM

Dzięki za podpowiedzi chłopaki, coś tam muszę zakupić jak ma padać kilka dni.

Jacek chyba troszkę nie po drodze będę miał ale dzięki za chęć pomocy U

Wszystko zależy skąd i jaką trasą jedziecie I
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
SYMBIOZA
Łukasz DECATHLON... ja mam xl i sprawdza się doskonale...i jeszcze weź pod uwagę,że niektóre firmy inaczej mierzą średnicę...aby było więcejZ
 
Lucas
Właśnie też rozważam ten z decathlon, co masz na myśli, że inaczej mierzą średnicę?
 
SYMBIOZA
mierzą po łuku...zamiast w płaszczyźnie poziomej.....
Podjedź na targówek i sobie zobacz...nie masz daleko
 
Jacek Bartnik
Widzę że cena tego Caperlana z Decathlonu poszła w górę,dwa lata temu płaciłem za niego poniżej 100 zł.
 
Lucas
Czytam i czytam i chyba większość "oszukuje" i mierzą po czaszy. Jak jest w tym z decathlonu? Podają rzeczywistą średnicę?
 
SYMBIOZA
Ja niestety nie dam rady sprawdzić bo jestem poza domem....może Jacek pomięrzy swój?
 
Jacek Gebala
SYMBIOZA napisał(aM

Ja niestety nie dam rady sprawdzić bo jestem poza domem....może Jacek pomięrzy swój?

Zaintrygowaliście mnie na tyle, że poszedłem pomierzyć moje parasole. Nie, nie są oszukane - 2 i 2,5 metra mierzone do sztycy(nie po obwodzie). Od kilku lat używam wyłącznie tego większego, oba mają nadruk "Salmo" ale to raczej nie ta firma co robi woblery. Nie pamiętam dokładnie gdzie i za ile je kupiłem, ale dobrze mi służą I

sumowapasja.pl/images/imagehost/1b6ef469f021df3439cbfc22a9277ebd.jpg

W klepie ASKARI są podobne ale tam podają i długość po luku i średnicę. Taki np.: 200 cm obwodu ma średnicę 173 cm. No i są tanie ...
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 20.04.2017 20:43
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
tomek sztanka
Mogę pożyczyć Tubertini, mam też drugi z bokami ale suwak został w ręku więc trzeba taśmą na razie przykleić i gitara. Weź oba a kupisz sobie na spokojnie po wyprawie. Odbiór Dolny Mokotów.
Tomek
 
Lucas
Tomuś bym wolał takich rzeczy nie pożyczać szczególnie na Pad. Bo wszystko po powrocie nie wygląda tak samo, szczególnie jak popada, błoto które tam zostaje bardzo ciężko usunąć. No chyba że chcesz jeden sprzedać to jestem zainteresowany.
 
tomek sztanka
To starocie i nie przejmuj się błotem.
Jutro zejdę i zobaczę czy nóg nie dostały...
T.
 
Jacek Bartnik
Ja mam jak się okazało rozmiar L.Mierzony po czaszy ma 220 cm a pod spodem 180 cm.
Caperlan z Decathlonu ma opis rozmiaru na pokrowcu.

sumowapasja.pl/images/imagehost/c77ba04e5835b9e3c66a685e1fc43e09.jpg
Edytowane przez Jacek Bartnik dnia 21.04.2017 08:16
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,616,253 unikalne wizyty