Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: IlyiaRig


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
W takim razie z dwójkę euro utopili ,o stracie suma nie wspomnę .
W dzień to jeszcze można się pośmiać ale w nocy podczas holu na takim sprzęcie,
przy silnym nurcie już nie byłoby wesoło .

A ta super chińska nowość przy łowieniu suma(poza sadzawką ) to już mistrzostwo
świata w głupocie . H

sumowapasja.pl/images/imagehost/9b99f25d5ae80a445f66caa3443d0f89_resized.jpg
 
Michal Wilk
Marek Bukowski napisał(aM

W takim razie z dwójkę euro utopili ,o stracie suma nie wspomnę . W dzień to jeszcze można się pośmiać ale w nocy podczas holu na takim sprzęcie, przy silnym nurcie już nie byłoby wesoło .

A ta super chińska nowość przy łowieniu suma(poza sadzawką ) to już mistrzostwo świata w głupocie . H

sumowapasja.pl/images/imagehost/9b99f25d5ae80a445f66caa3443d0f89_resized.jpg


nie wiem co od niego chcesz... ale pokazałeś akurat ten który jest najbezpieczniejszy... a głupotą jest wypowiadanie się bez znajomości w temacie...
 
Cecula Damian
Michal Wilk napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

W takim razie z dwójkę euro utopili ,o stracie suma nie wspomnę .
W dzień to jeszcze można się pośmiać ale w nocy podczas holu na takim sprzęcie,
przy silnym nurcie już nie byłoby wesoło .

A ta super chińska nowość przy łowieniu suma(poza sadzawką ) to już mistrzostwo
świata w głupocie . H

sumowapasja.pl/images/imagehost/9b99f25d5ae80a445f66caa3443d0f89_resized.jpg


nie wiem co od niego chcesz... ale pokazałeś akurat ten który jest najbezpieczniejszy... a głupotą jest wypowiadanie się bez znajomości w temacie...


A ciągnąłbyś z tego suma w środku nocy ze stacjonarki na rwącej rzece ja bym się chyba nie odwarzył a też należę chyba do tych głupich beż wyobraźni- zaporówka lub stojąca woda to co innego.
 
Semi
Damian, ja też głupi jestem, bo za cholerę bym się nie odważył, ja to nawet na zaporówce bym się bał, na rzekę już nie wspomnę, nawet za kleniami bym nie wypłynął takim belly.H
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
Akurat z tego co pamiętam ,to belly boat wymyślono właśnie na mniejsze akweny a ten Mad Cat jest jednym z większych (170cm) i najlepiej przemyślanych.
A temat jest o pontonach na rzekę i tego się trzymajmy. M
Edytowane przez Mariusz Kulinski dnia 18.04.2017 00:28
 
Michal Wilk
Cecula Damian napisał(aM

Michal Wilk napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

W takim razie z dwójkę euro utopili ,o stracie suma nie wspomnę .
W dzień to jeszcze można się pośmiać ale w nocy podczas holu na takim sprzęcie,
przy silnym nurcie już nie byłoby wesoło .

A ta super chińska nowość przy łowieniu suma(poza sadzawką ) to już mistrzostwo
świata w głupocie . H

sumowapasja.pl/images/imagehost/9b99f25d5ae80a445f66caa3443d0f89_resized.jpg


nie wiem co od niego chcesz... ale pokazałeś akurat ten który jest najbezpieczniejszy... a głupotą jest wypowiadanie się bez znajomości w temacie...


A ciągnąłbyś z tego suma w środku nocy ze stacjonarki na rwącej rzece ja bym się chyba nie odwarzył a też należę chyba do tych głupich beż wyobraźni- zaporówka lub stojąca woda to co innego.


chyba ktoś tu nie rozumie do czego są belly P przecież to nie służy pod stacjonarne łowienie... zostało stworzone z myślą do metod aktywnych gdzie można się poruszać używając jedynie siły mięśni P
 
Mateusz Wisniewski
myślę że jakiś polak niedługo będzie czepiał elektryka D
 
Cecula Damian
Michal Wilk napisał(aM

Cecula Damian napisał(aM

Michal Wilk napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

W takim razie z dwójkę euro utopili ,o stracie suma nie wspomnę .
W dzień to jeszcze można się pośmiać ale w nocy podczas holu na takim sprzęcie,
przy silnym nurcie już nie byłoby wesoło .

A ta super chińska nowość przy łowieniu suma(poza sadzawką ) to już mistrzostwo świata w głupocie . H

sumowapasja.pl/images/imagehost/9b99f25d5ae80a445f66caa3443d0f89_resized.jpg


nie wiem co od niego chcesz... ale pokazałeś akurat ten który jest najbezpieczniejszy... a głupotą jest wypowiadanie się bez znajomości w temacie...


A ciągnąłbyś z tego suma w środku nocy ze stacjonarki na rwącej rzece ja bym się chyba nie odwarzył a też należę chyba do tych głupich beż wyobraźni- zaporówka lub stojąca woda to co innego.


chyba ktoś tu nie rozumie do czego są belly P przecież to nie służy pod stacjonarne łowienie... zostało stworzone z myślą do metod aktywnych gdzie można się poruszać używając jedynie siły mięśni P


Masz rację poniosło mnie z tą stacjonarką^^^ ale na zmienia to faktu że na płynące wody taki sprzęt jest moim zdaniem niebezpieczny.
 
Michal Wilk
To zależy jakie wody płynące, taka Odra czy Wisła różnie płynie na różnych odcinkach.
Na nie których prawie, że jezioro a na innych szybko płynąca. Tyle w zakresie praktyczności takiego pływadełka, natomiast jeśli chodzi o bezpieczeństwo to masz takie same jak na pontonie, a moim skromnym zdaniem nawet większe...

Tak na prawdę to wszystko zależy od tego gdzie i jak chcesz je użytkować. Dla przykładu
płynie rzeka przez miasto zakładasz go na plecy idziesz w górę rzeki i spływasz sobie skacząc po klatkach potem wychodzisz na brzeg belly na plecy i do domku, z pontonem byś tego nie zrobił P
 
Marek Bukowski
Mały ponton bardziej praktyczny jak te wynalazki , do tego to i wsiadanie i wysiadanie utrudnione jak metr czy dwa przy brzegu .
 
Michal Wilk
Marek Bukowski napisał(aM

Mały ponton bardziej praktyczny jak te wynalazki , do tego to i wsiadanie i wysiadanie utrudnione jak metr czy dwa przy brzegu .


nie wiem jak można twierdzić takie, rzeczy... raz że belly jest wygodniejsze dwa lżejsze...
co do wsiadania to może i fakt... nie wykonasz go wszędzie, ale jakby tak rozważać
wszystkie + i - to belly jest bardziej praktyczne i taka jest prawda..
 
Cecula Damian
Michal Wilk napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

Mały ponton bardziej praktyczny jak te wynalazki , do tego to i wsiadanie i wysiadanie utrudnione jak metr czy dwa przy brzegu .


nie wiem jak można twierdzić takie, rzeczy... raz że belly jest wygodniejsze dwa
lżejsze...
co do wsiadania to może i fakt... nie wykonasz go wszędzie, ale jakby tak rozważać
wszystkie + i - to belly jest bardziej praktyczne i taka jest prawda..


Cena odstrasza i nie wiem czy byłoby łatwo z tego wyjść jakbyś się obrócił do góry
nogami.
 
Mariusz Kulinski
Nadaje się czy nie bardzo? Wady i zalety. Bezpieczne czy nie? Na jakich wodach i w jakich okolicznościach się sprawdzi?
 
Michal Wilk
nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak miałbyś się przewrócić... to raz.. dwa jak wyjść
przecież nie jesteś do tego przywiązany ani przypięty tam się po prostu wygodnie siedzi...
 
Semi
Przerzuciłem panowie posty z tematu o pontonach.U
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Mariusz Kulinski
Dzięki Semi.
Jak widać stacjonarnie też się da:
YouTube Video
 
Slawomir Tabor
Może i bym się skusił na starorzeczu sobie popływać żeby nie pogoda i temperatura wody . Latem super a wiosną i jesienią wodery ocieplane przymusowe a to już dodatkowo 500 pln .
Nie wiem jak taki pontonik zachowuje się na wietrze . Na starorzeczu u Mańka jak trochę wiało do budy dopłynąć na wiosłach nie mogłem . Wiatr robił ze mną co chciał.
Wiemy wszyscy żeby złowić ta upragnioną rybkę zrobimy wszystko i kupimy wszystko co nam się wydaje że może nas zbliżyć do tej nagrody w formie rybki na haku .
Jakby ten pontonik mniej kosztował czemu nie może bym kupił ale za 300 pln .
Może Maweric by nam coś wykleił po sezonie w niższej cenie .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Wiecie czego bym się bał przy takim łowieniu? Że mi te sumisko w nogi pójdzie z kotwicą na wierzchu. Brrr ale wyobraźnia zadziałała.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Marek Bukowski
Trzy komory nie dwie mieć powinien, ja to powiem że te testy-filmy osób którzy wykonują swoją robotę i naganiaczy traktuję z przymrużeniem oka. Można się moczyć i tym bawić jak ktoś lubi ale średnio bely pod suma się nadaje , zwykły ponton wiosłowy 240-140 lepszy i trzy razy tańszy.

YouTube Video
 
Mariusz Kulinski
I to jest konkretny argument na nie Semi I Taka sytuacja że można mieć kotwice w odnóżach jest wielce prawdopodobna.Aspekt finansowy również.Za cenę tego pływadełka mamy spory wybór lekkich pontonów ,nawet z małym napędem elektrycznym dałoby się skompletować.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.36
18,682,201 unikalne wizyty