Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Robert
Zamówiłem dla jednego z kolesi ponad 10.000 m żyłki Big Game Barkley 10- i 12lb 0.30 i 0,35mm, teraz koleś się wypiał, tłumacząc to nieprzewidywanymi wydatkami.
Chciałem ją podzielić na mniejsze odcinki np po 500m/1000m. Jak to zrobić?
 
Mariusz Kulinski
http://allegro.pl/licznik-glebokosci-do-montarzu-na-wedzisku-i6599048580.html?reco_id=037575bf-1edb-11e7-bf4c-02dee9b7c959

Najtaniej coś takiego ,jest wyskalowane w metrach więc będzie łatwo.
 
Robert
Dzieki Mariusz licznik jest ok - teraz jak zaa pomoca jego nawinąć zylke z duzej szpuli na mniejsze szpulki .
Gdzie mozna kupic puste szpule do żyłek
 
SYMBIOZA
Nie polecam takiego licznika...oj nie ....Mi się nie sprawdził przy nawijaniu...G
Aby nawijać plecionkę z dużej szpuli(np 300m, 500m) na kołowrotek to plecionka musi być dość mocno naprężona...bo tylko wtedy...liczy ten licznik jak należy i plecionka nie ślizga się po tym kółku-rolce

Natomiast jak plecionka jest naprężona jak należy aby ściśle nawinąć to ośka tego kółka-rolki nie wytrzymuje i się wygina....bo jest za delikatna i cienka...
Zatem fajnie to wygląda na obrazku...natomiast w praktyce to chyba sprawdzi się tylko jako licznik głębokości przy niezbyt ciężkich np.pilkerach morskich
 
Mariusz Awarski
Puste szpule na ali są, podeśle na priv bo link długi strasznie i bałagan się robi.
Edytowane przez Mariusz Awarski dnia 11.04.2017 22:05
 
Mariusz Kulinski
No to lipa G
Może popytaj w sklepach wędkarskich.Niektóre posiadają jakiś sprzęt do nawijania.
 
Semi
Na forach karpiowych powrzucaj, moze ktoś pomoże to opchnąć, żeby była cieńsza ciut to bym z 500 wziął, ale 0,30 to mi za gruba do feederka.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Robert
No to lipa - licznik ten odpada .
Forum karpiowe -znacie jakies konkretne
 
Michal Wilk
Może to pomoże P

NZ-1 Manual Hand Winding Machine Coil Electric Dual-purpose Counting Dual
www.picclickimg.com/d/w1600/pict/191633635388_/NZ-1-Manual-Winding-Machine-Hand-dual-purpose-Coil-counting.jpg

Tak wiem jest na korbkę ale można zastąpić wkrętarką P
 
Robert
Tylko jak to liczy metry -bo jakos nie moge skumac z tych fotek.
 
Longin Bojanowski
Robert. daj sobie spokój z jakąś profesjonalna maszynką. W sklepach wędkarskich miewają coś takiego
http://allegro.pl/nawijarka-zylki-plecionki-z-licznikiem-cyfrowym-i6710106690.html?reco_id=8b7df1a4-1eff-11e7-bd74-d89d675b9d50&ars_rule_id=201
Pokombinuj raczej z tym licznikiem, stały naciąg można zrobić bez problemu.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,472,692 unikalne wizyty