Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: RaymondHop


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Karol Krause
Kolego @beny możesz również zwrócić uwagę na kijek Wild Cat'z z Black Cat -285cm , 300 gram CW
Jeśli wywózki jak piszesz do 200-250m i przy żywcach do 1kg masy kijek moim zdaniem zdecydowanie się nada , ma bardzo fajne ugięcie podczas holu a mocy mu nie brakuje do zdecydowanego i forsownego holu największych osobników...
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Marek Bukowski
Wild-caty wedle mojego światopoglądu U trochę miękkie jak na 200m i więcej i przy krótkie ,łowię średnio 50m max 120 m z skarpy ,chyba żeby zastosować zrywkę na dwa strzały dla pewności .
 
Lucas
Wild cat i mi się podoba ale te składy mnie dobijają... Tylko jakby były równe pewnie by nie miały tak fajnej pracy...
 
Marek Bukowski
Coś za coś jak karpiówki ale mieszczą się nawet do osobówki przy fotelu pasażera,lub w bakiście .Fuji końcówka 5$ a oni popsuli ten kij typowym twardym chinolem ,jak pisałem wcześniej .
 
Lucas
Tak Marek tylko to trzeba za każdym razem rozbierać zestawy a jak ja robie 3-4 nocki w tygodniu i na dzień jadę do domu za każdym razem...
 
Karol Krause
Jak ktoś ma FB to może sobie zerknąć na pracę kija pod rybą , zestaw położony około 150m , rybka wyjechał w dosłownie minutę ...

https://www.facebook.com/mwolejszo/videos/1380703705340439/



Karol
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Marek Bukowski
Lucas napisał(aM

Tak Marek tylko to trzeba za każdym razem rozbierać zestawy a jak ja robie 3-4 nocki w tygodniu i na dzień jadę do domu za każdym razem...


O Panie płetwa na jesieni wyskoczy U , dla mnie max dwie nocki na wodzie w tygodniu lub dwóch i jak wracam to też mi się gęba cieszy , nie ma jak to u siebie. Na Bugu znowu tylko wieczór lub rano ,całe nocki to rzadko ostatnio.
 
Marek Bukowski
Karol Krause napisał(aM

Jak ktoś ma FB to może sobie zerknąć na pracę kija pod rybą , zestaw położony około 150m , rybka wyjechał w dosłownie minutę ...

https://www.facebook.com/mwolejszo/videos/1380703705340439/



Karol


No ładnie się wygina ,Karol jak masz kontakty to wspomnij temu Petrowi aby dziadostwa do kijów po 200e nie montowali bo już miałem SPORTEXA zamawiać jak zobaczyłem te zakończenie .
 
Karol Krause
O którym Sportex-ie Marku piszesz ... mam nowe Jolokie Pilk 300cm do 200 gram ,i te Wildcaty ciut szybsze i sztywniejsze są
Jolokia gnie się ciut głębiej
Z kolei Cat Boje to już petarda , nie na moje warunki - też mam M
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Lucas
Marek Bukowski napisał(aM

Lucas napisał(aM

Tak Marek tylko to trzeba za każdym razem rozbierać zestawy a jak ja robie 3-4 nocki w tygodniu i na dzień jadę do domu za każdym razem...


O Panie płetwa na jesieni wyskoczy U , dla mnie max dwie nocki na wodzie w tygodniu lub dwóch i jak wracam to też mi się gęba cieszy , nie ma jak to u siebie. Na Bugu znowu tylko wieczór lub rano ,całe nocki to rzadko ostatnio.


Płetwa jak płetwa ale jak tak dalej będzie padać to skrzela mogą się pojawić H
Co do wędek to nie zwróciłem uwagi jak wild cat jest uzbrojony ale najbardziej nie lubię krzyżaków, od razu końcówkę wklejam na distal. Dla mnie numero uno to teraz zeck pro cat. Świetny patyk, miałem na niego w tym roku 215 cm i kilka mniejszych ryb i jak dla mnie bomba.
 
Marek Bukowski
Karol Krause napisał(aM

O którym Sportex-ie Marku piszesz ... mam nowe Jolokie Pilk 300cm do 200 gram ,i te Wildcaty ciut szybsze i sztywniejsze są
Jolokia gnie się ciut głębiej
Z kolei Cat Boje to już petarda , nie na moje warunki - też mam M


No tak z głowy to nie pamiętam ale chodziło mi o BC, ale już dobra mi przeszło .U
 
Marek Bukowski
Lucas napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

Lucas napisał(aM

Tak Marek tylko to trzeba za każdym razem rozbierać zestawy a jak ja robie 3-4 nocki w tygodniu i na dzień jadę do domu za każdym razem...


O Panie płetwa na jesieni wyskoczy U , dla mnie max dwie nocki na wodzie w tygodniu lub dwóch i jak wracam to też mi się gęba cieszy , nie ma jak to u siebie. Na Bugu znowu tylko wieczór lub rano ,całe nocki to rzadko ostatnio.


Płetwa jak płetwa ale jak tak dalej będzie padać to skrzela mogą się pojawić H
Co do wędek to nie zwróciłem uwagi jak wild cat jest uzbrojony ale najbardziej nie lubię krzyżaków, od razu końcówkę wklejam na distal. Dla mnie numero uno to teraz zeck pro cat. Świetny patyk, miałem na niego w tym roku 215 cm i kilka mniejszych ryb i jak dla mnie bomba.


Padać niech ce pada ale najgorzej jak w dzień słońca niema i ciuchy , namiot trzeba na kuchence suszyć .&
 
beny
koledzy czytałem troszkę o tych dwóch kijach i każdą jedna osoba je chwali ze jakościowo są super tylko cena duza no ale jak się chce cos dobrego to nie kupi się tego za 200zł. Boje się tylko ze będą za małe do bojki czy podwodnego spławika gdzie wywożę 200 m. Koledzy trafilem jeszcze na model takiego wedziska Pro Cat Skyrock 330cm 500g - Zeck Fishing powiecie mo może cos na temat tego wedziska ?????
 
Szafa
3 metry spokojnie wystarczy kolego.
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
LulekCat
Panowie...

FOX RAGE CAT PRO BANK /3,00m 300g/ i /3,20m 400g/.
Spotkał się ktoś z tymi kijami i może coś na ich temat napisze?
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J.Piłsudski.
 
beny
hej koledzy dawno nic nie pisalem ale nie mialem czasu. kupiłem Freestyle 300cm 400g - Black Cat polecicie jakis fajny młyneg do tego kijka
 
krzysiek
Kolego trzeba by podać kwotę jaką chcesz przeznaczyć? Jeśli 600- 700 to na pewno penn spinfisher i fin nor offshore oba w największych rozmiarach. Warto poszukać na forum bo sporo jest o młynkach.A i myślę że warto portale i fora śledzić teraz bo po sezonie może ktoś coś sprzedawać
 
beny
tak szukam do kwoty 600-800 zł
 
Lucas
Fin nor OS95 lub Penn ssv 10500, innych opcji nie ma M
 
Karol Krause
Lucas napisał(aM

Fin nor OS95 lub Penn ssv 10500, innych opcji nie ma M


Dokładnie TAK !!! i w takiej kolejności bym szukał... polecam Fin Nor 9500 ... ewentualnie w tym budżecie dostaniesz Black Cata-a EXTREME FD 495 - w zasadzie to to samo co Fin NorU
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,683,009 unikalne wizyty