Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mariusz Kulinski
Mój kompan na wyprawy używa i jest ok.Na zlocie w Rakowie sumka 148 wyciągnął w dwie minuty razem z bojką &
A Daiwa DF 100 sam posiadam 2szt.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
janekjanek85
i DAM chyba lepszy do zarzucania, tzn. tak mi się wydaje;)
 
janekjanek85
a zarzucasz Daiwami czy tylko wywózka?
 
Mariusz Kulinski
Dotychczas wywózki ale będę też zarzucał.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
janekjanek85
A doposażałeś swoje w dodatkowe łożyska?
 
Robert
Te daiwy to tylko na lewa łapkę są
 
Mariusz Kulinski
Tak doposaźyłem swoje w dodatkowe łożyska i to prawda że są tylko na lewą rękę.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
janekjanek85
A dużo zachodu jest z tym? Czy zlecałeś komuś lub w jakimś serwisie?
 
Mariusz Kulinski
To doposażenie zrobiłem sam. W razie czego mam fotoinstrukcje.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
janekjanek85
To jezeli uda się znaleźć daiwę to chętnie skorzystam z fotorelacji;) a jeżeli nie to chyba kupię DAM'a, myślałem też o black cat'ach ale podobno te tańsze są słabe, no i kij jeszcze zostałU
 
janekjanek85
Daiwa dziś przybyłaU naprawdę wielka maszyna, robiąca wielkie wrażenieU ostatecznie po przeczytaniu całego internetu wytypowałem 5 kijków:

- Mikado MLT heavy catfish 3,3
- Kogha Gianthunter Wels
- Never Crack Catfish Boat 320cm 250-1000g - WFT
- Robinson Power Stick Hi-Flex 3,0m 150-350g
- Black Cat Passion Pro DX Long Range 3,3m (Dużo droższa od reszty i tu pytanie podwójne czy warto na początek?)

Chodzi o to który będzie najlepszy do wyrzutu i nie bedzię bardzo miękki i kluchowaty?
 
Marek Bukowski
Nie ma co wymyślać , po parametrach wziąłbym mikado i zaczął łowić bo sezon krótki .Bombki kawałek uczep do żywca zawsze lepiej jak ma leżeć na dnie.X
 
janekjanek85
Tak naprawdę mam jeszcze 3 tygodnie do rozpoczęcia sezonu bo muszą gips sciągnąć;) i chyba wybiore MikadoU
Dzięki!
 
Piotrek86
Bierz nie pożałujesz tylko pytnie czy stopka od DF wejdzie w uchwyt D podjedź do Fishing 24 wiem że mieli tam MLT sobie przypasujesz do kija.
 
maciek1982
Stopka wchodzi bezproblemowo, mam dwa takie zestawy
 
Wojtas270386
Mikado kiedyś miałem i polecam. Mocarny kij. Najważniejszym elementem zestawu jest młynek i plecionka. Kij napewno wytrzyma.
 
janekjanek85
Wczoraj kurier przywiózł wędeczkeU wygląda imponująco i myślę że długo posłuży!U
za 2 Tygodnie sciągają gips i wypróbujemy zestawikU
Dzięki wielkie za pomoc!!
 
beny
Koledzy uzbierałem troszke kaski i mysle nad zakupieniem jeszcze jednego kijka BLACK CAT FREESTYLE CAT DF 300-400g 3m, Zeck Fishing Pro Cat 300m/400g. Co myslicie o tych kijkach do połowu stacjonarnego ? nie nie będą troszkę za krótkie?
wywoził bede do 200 metrów
 
Szafa
Beny, Freestyle CAT to klasyka, kij świetny, uzbrojony w uchwyt do młynka Fuji, przelotki Big Game. Większość Niemców łowi tymi kijami na Padzie, niejeden stukilowiec poległ w walce z freestylem. Pro CAT od Zecka to także bardzo fajna propozycja, w moim odczuciu daje więcej radości także z mniejszych sumaków. Osprzęt tej samej klasy co Freestyle. Oby dwa kije według mnie baaardzo fajne, wybór zależy od Twoich preferencji. Przy wówzce do 200 metrów spokojnie 3 metry starczy.
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Lucas
Zeck głębiej pracuje. Freestyle od połowy już ciężko ugiąć. Zastanawiałem się kiedyś który z nich wybrać i mam Zecka. No i planuje już zakup następnego pro cata bo jeden kij ostatnio złamałem. Trzeba zauważyć że freestyle już jest w nowej wersji gdzie dają tylko 2 lata gwarancji.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,617,869 unikalne wizyty