Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
szymong
Marku a w jaki rejon myślisz się wybrać?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Jak się zwoduję w okolicach Mantova to i tak za 3-4 godziny mogę być pod zaporą w Cremonie ,paliwo tylko aby było dostępne w przystaniach .
Woda żeby dopisała bo mam spore zanurzenie to na płytkie rzeki tak średnio .
Jest tam jeszcze ładne duże jezioro w okolicy di Garda ,chyba warto aby tam wyskoczyć .

sumowapasja.pl/images/imagehost/9c59153d22d9f7cc021b17b425cc31c5_resized.jpg
 
szymong
No to trochę inne rejony,ale jakby co to zapraszam naK o ile w tym terminie tez będę na miejscu
C&R!!!
 
Marek Bukowski
No dzięki ,fotki z Twoich stron październik chyba ktoś po suma popłynął U, rzeka spokojna widać nie zawsze jest Extreme Water choć pewnie może się zmienić , ja na taką wodę wybieram kaczkę .

sumowapasja.pl/images/imagehost/965dcbbadf74e772b21c1336f29a50a3_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/e3bb71c1da4914677f60c7f6f3d90da0_resized.jpg
 
szymong
Rzeka jak rzeka tak naprawdę... to normalne że potrafi zmienić swoje oblicze, szczególnie Pad to potrafi bo w końcu nie jest strumykiem ale wielką rzeką z wieloma doplywami, to że np. Nie pada deszcz i w naszym rejonie jest extra pogoda nie znaczy ze tak jest wszędzie i poziom wody może się podnosić itd. Trzeba potrafić przewidzieć co będzie za kilka godzin. Tak że jest czas na kaczkę a czasem na kapokI wszędzie jest tak ze trzeba uważać np. Wielkie zaporowe zbiorniki w trakcie burzy tez nie wyglądają ciekawie wiatr, olbrzymie fale, wszystko zależy od sprzętu i przede wszystkim od tego co mamy w głowie. Jeżeli ktoś nie "mieszka na wodzie" może będzie miał lekkie problemy na padzie, ja wybierając się tam raczej niczego się nie obawiam bo za dużo na wodzie przebywamG jak juz kiedyś pisałem 150nocy i dni w roku na wodzie... czuje respekt ale na pewno nie strach& na temat bezpieczeństwa juz chyba nie ma się co rozpisywać każdy jest dorosły i wie co robi. Ja tam zawsze mam 3-4 kapoki koło i gaśnice duża łódź to i można wozić takie gratyI jak mi się nie przydadzą to mogę czasem komuś pomóc w awarii na wodzie.
C&R!!!
 
Szafa
Konkretne przygotowanie i sprzęt to już bardzo dużo. Do tego kilka wyjazdów, doświadczenie na danym łowisku i wyniki przyjdą same.
P.s: piękne te okolice Bergantino
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Marek Bukowski
W okolicy A22 jest kilka przystani z parkingiem ,paliwem i slipem . X

sumowapasja.pl/images/imagehost/f6122c971aeb03476bf01623b09ddfd4_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/5fc224e2737899512fc2e57b786c7b6e_resized.jpg
 
Marek Bukowski
Translator przetłumaczył mi ,,drewno zabronione '' czy to może chodzi o kwok . G
 
szymong
To zabiorę tylko te z aluminium i żywicy& tak serio to nie wydaje mi się żeby kwok był zabroniony
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Waller legno e boe Put proibito .
Echosonda ,boja jak wcześniej było już wspomniane I , to i pewnie kwok .Przepisy dziwne ale chyba warto znać .
 
szymong
Za kilka tyg. Tzn. W lutym po targach pojadę na kilka dni to wszystkiego się dowiem.
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Live Webcam Pad .

https://www.skylinewebcams.com/it/webcam/italia/piemonte/torino/ponte-vittorio-emanuele.html
 
Lemiux
Może komuś się przyda.

http://www.procivcolorno.org/real%20time/PO.html
 
szymong
I za niedługo jadę na miejsce wszystko dogadać i startujemyQ
C&R!!!
 
Kedar
Dla wybierających się na Pad, myślę że pomocny link, z podglądem kamerki na warunki pogodowe panujące aktualnie na rzece, w tym przypadku w Boretto. W sumie to też daje jakiś podgląd na bieżącą pogodę na Padzie. http://www.reggio...oretto.php
Na tych filmikach pod spodem Alba-(swit) i Intera giornata -(całodniowy?) widać chłopaków wypływających na połowy.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 16.03.2017 22:20
 
lukasz w
Za tydzień ruszamy weekend majowy.
Jest troszkę obaw ale i podniety.
Szymkowi nieco sytuacja się skomplikowała i nie wiemy czy da radę jechać.
Szymek Ja cały czas mam nadzieję , że jeszcze wszystko się tak poukłada, że pojedziesz.
 
slawomir frach
W jakie okolice dokładniej jedziecie? U
 
lukasz w
slawomir frach napisał(aM

W jakie okolice dokładniej jedziecie? U

Generalnie plan był aby jechać do Bergantino. Z tym że jest możliwość zmiany miejsca.
 
Marek Bukowski
Wrzucę co by się nie zgubiło ,wygodny slip z ramy i restauracja ,parking niedaleko tej piekielnej zapory w Cremonie ,paliwo pewnie jest skoro to Motonautica . Na sumowych filmach w sieci nieraz widać jak wędkarze tam się slipują ,to i może rybu jest .
Godziny otwarcia ,cena tylko 20e to mniej jak u nas w portach przy użyciu bramownicy .

dal 15 Aprile al 15 Ottobre: tutti i giorni dalle 8.00 alle 12.00 e dalle 14.00 alle 19.00 - chiuso il mercoledì
dal 16 Ottobre al 14 Aprile: dal lunedì al sabato dalle 8.00 alle 12.00 e dalle 14.00 alle 17.00 - chiuso il mercoledì e la domenica

sumowapasja.pl/images/imagehost/98e2de302c670d327a9900c15f458a65_resized.jpg
 
Marek Bukowski
Jak wygląda pogoda w pażdzierniku, listopadzie nad Padem ,woda już sumowa .?
Dzisiaj słyszałem że upały w Włoszech to i pewnie wody mało. Wybieram się jak ta Sójka za morze a bo mi się chce i nie chceG , ale może się zmobilizuję .X
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,611,535 unikalne wizyty