Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,440

· Najnowszy użytkownik: Jeffreyned


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Koz@k
Tu kultura jest normą Panie Józku i nikt jej nie wymusił banami i strachem.
ps. Bez włażenia w dupę to moim zdaniem efekty jakie osiągnąłeś w dłubaniu są imponujące i zasługują na szacunek.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Jacek Bartnik
Jozek Pojedyniec napisał(aM

Nie ma się czym chwalić koledzy bo ,,pan'' Betcher mówi że łowię jak kłusol w okresie ochronnym, mimmo że na Wiśle wolno spinningować , a przecież w maju wolno tylko jemu łowić &

To ta rybka się połakomiła na jednego z układanych wobków, wędeczka to nowy light spin I
sumowapasja.pl/images/imagehost/bd8b35f6f71166f3ad6ec1ffbbe588a2.jpg


Na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze.A to jest zwykły darmozjad który niczym nie różni się od rumunów ,których zresztą nie lubi bo socjal mu podbierająD
Z góry szanowną administrację przepraszam za off top ale nie mogłem się powstrzymać:U

Jacuś, bądź grzeczny U

Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 14.05.2015 21:46
 
Koz@k
Przeprosiny przyjęte.I
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Koz@k
Witaj Martin, co cię do nas sprowadza?
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Lucas
Witaj Martin, wolną chwilą w jakimś istniejącym temacie czy nawet załóż temat i skrobnij coś o sobie I nie róbmy Józkowi bałaganu w temacie U
 
Beno Grudner
Jozek Pojedyniec napisał(aM

Aż sobie przeczytam to drugi raz bo bardzo mądrze piszesz a przede wszystkim kulturalnie i jest mi tym bardziej miło że ostatnio czytam same obelgi pod moim adresem (wiadomo od kogo )
Dzięki za miłe słowaI


Józiu, odkąd przestałem tam wchodzić, przestałem się denerwować i stałem się spokojniejszym człowiekiem. I Tobie polecam zrobić to samo U
 
Lucas
Swoją drogą to Józek co poradzić, przyłowy się zdarzają. Takie jest wędkarstwo- pełne niespodzianek, ostatnio też zamiast szczupaka przywalił mi sandacz około 6-7 kg, no i jestem kłusownikiem? Przecież nikt się na niego nie nastawiał. Ustawić woblery musiałeś bo przecież terminy gonią, klienci nie będą czekać do pierwszego lipca aż Ty ustawisz woblery, na rozpoczęcie sezonu każdy chce być zwarty i gotowy. Jak było wszystko "cacy" to nikomu nie przeszkadzało kiedy Ty ustawiasz woblery, a teraz lawina wyzwisk- dla mnie co najmniej chore. A i kłusownikiem to można nazwać kogoś kto łowi na trolling tam gdzie jest to zabronione, jeszcze pokazuje to wszystkim i namawia do złego. Później z takich akcji biorą się opinie o Polakach za granicą. Ważne, że Twoje woblery na Wiśle dobrze działają bo we Francji przy zakazie trola to sumy będą tłukły we wszystkie co im się puści nad głową (dlatego "łowi nawet laik"). u mnie też jest zakaz trola ale co z tego jak cały czas spływają trollingowcy z Warszawy, mało kontroli i ciężko upilnować, często sam zwracam uwagę...
 
Robert Pytka
Panowie fajny temat o woblerach jest zapychany żalami które ciągną się od lat . Ja rozumiem że kilku użytkowników FS jest zablokowanych do lipca lub zbanowanych ale ZAPRASZAM do tematu Opinie Kontrowersyjne . Nie tędy droga , nie obniżajcie poziomu tego forum . Baty
 
Grzegorz Wrobel
Lucas co do tego masz rację w zeszły piątek kolega z pracy namówił mnie abyśmy jechali za szczupakiem na odrze po spinińgować. Zgodziłem się pojechałem z nim miejscowość Smolne dolnosląskie po 5 godz bez brań powoli się zbieraliśmy i podjechali dwaj panowie i pytają czy coś bierze my odp. nie widac że boleń chodził itd. A oni czy nie widzieliśmy sandacza itd. w takim wypadku szkoda że nie mam nikogo znajomego w tamtych stronach by się podesłało odpowiednie instancje ale taka jest rzeczywistość. pozdrawiam
 
Jozek Pojedyniec
SUM ZŁOWIONY NA WOBLERA POJEDYNIEC największy jak do tej pory na mojego woblera.... Gratulacje dla łowcy #
sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/marco.jpg
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Jan Brzozowski
To Marco Turrini, znany łowca sumów. Twoje wobki coraz bardziej znane w Europie, Józek I
Zaczynałem nimi w Hiszpanii, potem Francja, teraz Włochy U
Choć ostatnio we Francji wypadły z łask A
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jozek Pojedyniec
No już dwóch kolegów Marco też ma po woblerku tak że zobaczymy co pokażą w Italii, a nadejdzie dzień że wrócą do łask i we Francji &
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Lucas
No nieźle Józek, mam Marco w znajomych, widziałem zdjęcie ale nie skojarzyłem w pierwszej chwili, że to Twój wobler. Nic, pozostaje tylko pogratulować, że łowcy światowej klasy sięgają po Twoje dzieła. Pojedyniec podbił Francje teraz podbija Włochy! Chyba i ja będę musiał wziąć jakiegoś wobka do testów U
 
Jozek Pojedyniec
No tutaj się można pochwalić,bo tam gdzie Filip wstawił tą fotkę, to nie przeszło cenzury D
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Slawomir Tabor
Gratulacje ja już nie długo będę posiadaczem takich wobków. Tylko gdzie te sumy .Q
 
Krzysztof Poniewierski
No pięknie U
I łowca ma dystans do siebie .... ta różowa wędka wymiata.
Zdjęcie prima sort.
Gratuluję talentu w struganiu Józek
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Jan Brzozowski
Cały Twój temat o wobkach tam znikł O
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jacek Gebala
Jozek Pojedyniec napisał(aM

SUM ZŁOWIONY NA WOBLERA POJEDYNIEC największy jak do tej pory na mojego woblera.... Gratulacje dla łowcy #
sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/marco.jpg


Pogratulować wykonawcy woblerów talentu i "smykałki" a łowcy przepięknej ryby i to na dodatek złowionej w tej niesamowitej rzece.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Koz@k
Teraz wiem co to zazdrość. Na szczęście mam takiego woblera.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Jozek Pojedyniec
Już jest następny kolos, tym razem w kolorze ,,mandarine" jak to mówią w Italii Q
Zdjęcia pewnie jutro Marco wstawi na fejsa I ja już je widziałemRadość
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,771,914 unikalne wizyty