Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
jachu67
Byłem dziś, oprócz tego,że na rybach, na corocznym zebraniu Koła PZW do którego należę.
W wolnych wnioskach, zobowiązałem Zarząd Koła do wystąpienia do Zarządu Głównego o zmianę Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb ( Dozwolone metody połowu: Metoda gruntowo-spławikowa). Chodzi o to ,aby móc zbroić przynęty więcej niż jednym haczykiem .
Proszę innych wędkarzy, aby w swoich Kołach również podjęli takie zobowiązania.
 
Jacek Wrobel
A czemu miało by to słuzyć?
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
salto
Myślę że chodzi o zbrojenie dużego żywca w więcej niż jeden hak, też składaliśmy taki wniosek na zebraniu i niestety jeszcze musi wiele wody w Wiśle upłynąć aby co poniektórzy zrozumieli że nie wszyscy wędkarze jadą nad wodę po ryby.
Robert
 
Mariusz Kulinski
salto napisał(aM

Myślę że chodzi o zbrojenie dużego żywca w więcej niż jeden hak, też składaliśmy taki wniosek na zebraniu i niestety jeszcze musi wiele wody w Wiśle upłynąć aby co poniektórzy zrozumieli że nie wszyscy wędkarze jadą nad wodę po ryby.


Niestety to smutna prawda i normalność się jeszcze nie przebije.
 
Jacek Wrobel
salto napisał(aM

Myślę że chodzi o zbrojenie dużego żywca w więcej niż jeden hak, też składaliśmy taki wniosek na zebraniu i niestety jeszcze musi wiele wody w Wiśle upłynąć aby co poniektórzy zrozumieli że nie wszyscy wędkarze jadą nad wodę po ryby.


..a to trzeba by to doprecyzować przy propozycji, to nie jest nieuzasadniony pomysł, bo nie wyobrażam sobie, tego zapisu uogólnionego, a w zasadzie sobie wyobrażam, wiosna biorące u nas karasie i po dwa haczyki i po dwie rybki a potem długooooo, długoooo nic!U
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
salto
Wniosek był doprecyzowany, gdzie było powiedziane że chodzi o zbrojenie wyłącznie dużego żywca na suma. Wniosek i tak poległ.
Robert
 
jachu67
W ubiegłą niedzielę obyło się coroczne zebranie mojego Koła wędkarskiego. Miałem ( o dziwo) czas , aby w nim uczestniczyć. Zapytałem prezesa: " co stało się z Uchwałą, którą udało się przegłosować na TAK, dotyczącą pozwolenia zbrojenia żywca dwoma hakami przy połowie suma".?
Odpowiedź: "jeszcze nie dotarła z Warszawy".ŁG
 
Szafa
Podczas Rybomanii rozmawiałem z nowym prezesem PZW na temat suma. Pytałem o zbrojenie w więcej niż jeden hak, o okresy ochronne i limity połowu. Ogólnie w każdym temacie Prezes zgadzał się ze mną....niestety jak chciałem nagrać naszą rozmowę upierał się żeby tego nie robić. Jak widać wraz nowym prezesem nie przyszła odwaga i determinacja aby coś zmienić. Obiecywał i zarzekał się, że będzie działać ale nagrania obietnicy brakZ
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Mariusz Kulinski
PZW ma teraz ciężki orzech do zgryzienia -jak pogodzić wszystkich ,żeby nie stracić ilości sprzedanych zezwoleń i dalej kręcić te lody. Znaleźli winnego braku białorybu -suma i dlatego prezes nie chciał żebyś nagrywał-robił tylko dobrą minę do złej gry.Będą próbowali stopniowo zadowalać wszystkich i raz po raz coś zmienią.Raz w stronę jednych ,raz w stronę drugich-byle trwać jak najdłużej.Jednego nie ma co się spodziewać -zlikwidowania mięsiarstwa, to by spowodowało spadek wykupionych zezwoleń o conajmniej 70%.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Szafa napisał(aM

Podczas Rybomanii rozmawiałem z nowym prezesem PZW na temat suma. Pytałem o zbrojenie w więcej niż jeden hak, o okresy ochronne i limity połowu. Ogólnie w każdym temacie Prezes zgadzał się ze mną....niestety jak chciałem nagrać naszą rozmowę upierał się żeby tego nie robić. Jak widać wraz nowym prezesem nie przyszła odwaga i determinacja aby coś zmienić. Obiecywał i zarzekał się, że będzie działać ale nagrania obietnicy brakZ

Ja rozmawiałem o tym samym, rozmowę tym razem można było nagrać. Zrobił to Krzysztof Szymański.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Radek Uscinski
Szafa napisał(aM

Podczas Rybomanii rozmawiałem z nowym prezesem PZW na temat suma. Pytałem o zbrojenie w więcej niż jeden hak, o okresy ochronne i limity połowu. Ogólnie w każdym temacie Prezes zgadzał się ze mną....niestety jak chciałem nagrać naszą rozmowę upierał się żeby tego nie robić. Jak widać wraz nowym prezesem nie przyszła odwaga i determinacja aby coś zmienić. Obiecywał i zarzekał się, że będzie działać ale nagrania obietnicy brakZ


A co może prezes?Pytam serio, bo prezes może mieć takie same zdanie jak my, ale chyba sam decydować o takich rzeczach chyba nie może?
 
Szafa
Radek Uscinski napisał(aM

Szafa napisał(aM

Podczas Rybomanii rozmawiałem z nowym prezesem PZW na temat suma. Pytałem o zbrojenie w więcej niż jeden hak, o okresy ochronne i limity połowu. Ogólnie w każdym temacie Prezes zgadzał się ze mną....niestety jak chciałem nagrać naszą rozmowę upierał się żeby tego nie robić. Jak widać wraz nowym prezesem nie przyszła odwaga i determinacja aby coś zmienić. Obiecywał i zarzekał się, że będzie działać ale nagrania obietnicy brakZ


A co może prezes?Pytam serio, bo prezes może mieć takie same zdanie jak my, ale chyba sam decydować o takich rzeczach chyba nie może?


Może prezes nie ma mocy sprawczej, ale zawsze będzie korzystniej mieć go po swojej stronie. Małymi krokoczkami do celu, coś trzeba robić, a nie siedzieć bezczynnie i przyglądać się jak wybiją wszystkie sumaki.
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,478,007 unikalne wizyty