Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Lavilltrile


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Te multiplikatory Penn Fathom super .I
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lukasz Ciesielski
Nie wiem jak się odnajdę z korbką po prawej stronie G ponoć to kwesta przyzwyczajenia.
 
Lucas
No Łukasz z zestawem do spina poszedłeś konkret! Miło było poznać. Ten nowy slammer robi naprawdę fajne wrażenie... Co do multika na prawą rękę to zwiniesz kilka razy zestaw i będzie się kręciło tak samo jak lewą. Ja już łowię tak kilka lat do tego multikami bez wodzika. Czasem to się zastanawiam która ręką tak naprawdę lepiej się mi się kręci U
 
Lukasz Ciesielski
Dzieki Lucas myślę ze zakup spinningu był dobrym wyborem na kilka najbliższych lat. A co do multika to doszedłem do tych samych wniosków dlatego je kupiłem. Dzieki za miłe spotkanie na Rybomani
 
Lukasz Ciesielski
Glanis PATROL napisał(aM

Ja nawet się nie zastanawiam, jak biorę multika do ręki, to prawa ręka sama szuka korby, automat. Lewą ręką już nie umiałbym kręcić multikiem (no chyba że po czesku, do góry nogami, wtedy to tak), pomimo, że stałoszpulowcami cały czas kręcę lewą. Niby to to samo, a jednak nie. Nie ma żadnych problemów z przyzwyczajeniem, już po pierwszej rybie wszystko będzie jasne, proste i oczywiste.


Planuje w tym sezonie więcej czadu poświęcić na zasiadki wiec myślę że się przyzwyczaję &
 
Lucas
A to moje pamiątki z Rybomanii w Sosnowcu. Koszulka sportex, najlepszy sumowy wobler od Józka Pojedyńca i taka ciekawostka pod okonia U Giga Pro 6 kg. Jest tak cieniutka, że wygląda jak włos U

sumowapasja.pl/images/imagehost/d4bde7cd98696a9da43ab047f71d08a6.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/efdb41a94cdba8eec1a2aa13d4946449.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/36b83bc8cd3ea7a8b1191cc8b20fa5a4.jpg
 
km73
Lukas,
Ładne pamiątki I
Testowałeś na "sucho" Giga Pro?
Robię ostatnie wiosenne szlify i zastanawiam się na żyłką. Czy zostać wierny Champion Line (Mistrall), czy coś nowego wypróbować?
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Lucas
Jeszcze nie testowałem. Ale może w tym tygodniu to zrobię. Dziś szoruje silnik, a jutro mam trochę spraw do załatwienia ale też lecę na rybki więc nie wiem.
 
Lukasz Ciesielski
Jaką ta plecionka ma grubość ? Na bolenia byłaby super.
 
Lucas
Na bolki to nie wiem czy nie za cienka U Ona ma około 0,06 mm.
 
Lukasz Ciesielski
Jeżeli zbliży się do tych 6kg to się nada ;)
 
Janusz81
Zaszalałeś Łukasz z zakupami. Gratuluję i "nie" połamania patyków U
CATCH & RELEASE
 
Lukasz Ciesielski
Dzięki Janusz, to fakt trochę zaszalałem U miał być tylko slammer ale tak fajnie leżał z tym kijkiem że się poddałem.
 
Andrzej Cecula
Wszyscy coś kupują to i ja się pochwalę mimo że używka to uważam że 100zł bardzo dobrze wydaneQ D Jest to penn extreme wielkością podobny do sargusa 6000 mieści 210m-0.40mm do trola idealny tylko rozkręcić sprawdzić i ew nasmarować i alternatywa do trola w sam raz D
sumowapasja.pl/images/imagehost/74b87337454200d4d33f80c4663dc5e5.jpg
 
Mateusz Wisniewski
I ja już mam pełen zestaw U sumowapasja.pl/images/imagehost/8a32f289da2594d94274e47177665ee7.jpg Yamaha 9.9
 
Mateusz Wisniewski
I coś jeszcze sumowapasja.pl/images/imagehost/f6d6ddb76bf881c51ed1aa45ef6010ea.jpg
 
Lucas
Szaleństwo zakupów! U mnie na razie cisza, możliwe że przed burzą D
 
Cecula Damian


Jaxon robi już sumowe ciężarki?
 
j-23
To i ja się pochwalę właśnie odebrałem echo.

sumowapasja.pl/images/imagehost/273be99725051a54a2c74b64609ae3a0.jpg

URL=http://sumowapasja.pl/imagehost.php?p=image&id=8716]sumowapasja.pl/images/imagehost/bd023945a7082c4115067387f14fd0e4.jpg[/URL]
 
Mateusz Wisniewski
Cecula Damian napisał(aM



Jaxon robi już sumowe ciężarki?


Wygląda na to ze tak były najtańsze P a dla mnie i ołowiu to cena jest wyznacznikiem P
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.15
18,657,453 unikalne wizyty