Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Charlespep


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mariusz Kulinski
Ale sprzedałeś to sobie później kupisz D
Ładnie się zbroicie #
 
Longin Bojanowski
Jozek Pojedyniec napisał(aM

To chyba tylko ja sobie nic nie kupiłem na Rybomanii G


Może niech Ci Danusia jakiegoś wobka shandluje I
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Karol Krause
Łukasz ponaginałem tego Zecka V-stica i też zagości u mnie.... kapitalna amortyzacja , jednak do Twojej ''jolki'' po przezbrojeniu przez Lońka się nie umywa &
Miałem wpaść po nowe linki ale nie dotarłem , a szkoda.... zamówię poprzez sklep U
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Lucas
Jolka to jolka... Mój ulubiony kijek. Ten zeck też będzie good, wygina się prawie w kółko. Trochę nim połowie to powiem coś więcej ale z obecnych patyków na rynku jeden z najlepszych. Ja już uzbrojony po zęby, aby do kwietnia U pewnie jeszcze jakieś drobiazgi tylko dojdą.
 
szymong
Ja tylko namiocik dziobowy odebralem, ale v stick naprawdę robi wrażenie , mega mocny kij przy tym lekki. I
C&R!!!
 
To Mi
Lucas potwierdzam w pełni plecionka Gigafish jest mega mocna, super nawija się na młynek, jest na giga metry:-), co najważniejsze - nie jest przegrubiona, profesjonalnie mi ja nakręciłeś, wielkie dzięki, informacyjnie 0,60mm na Penn 9500 - wjechało 335 m, mam nadzieje ze spełni oczekiwania i będzie moją Pletką GIGANT Fish nr 1:-)w sezonie na dalekie wywózki, pozdrowionka dla Wszystkich
sumowapasja.pl/images/imagehost/b83429052ec8b73ba2b7924232aa47bf_resized.jpg
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 22.02.2017 13:25
 
Wisniewski Michal
Wow, nieźle, to o aż 60m więcej niż opis na szpuli. Bo wedle producenta na SSV 9500 wchodzi 0.60-275m.
Ja chce na ten sam młynek 0.70, zobaczy ile wejdzie.
 
Marek Bukowski
Giga 0.7 ok 210-225 m pewnie wejdzie na SSV 9500 .Śklep S chyba można pochwalić za dobre ceny tej plecionki dla Nas biednych wędkarzy . ^
 
Lucas
Te plecionki Giga zrobiły na mnie mega wrażenie i już mam je na 5 młynkach. Miło Tomku, że mogłem pomóc.

Lucas napisał(aM

Przeszło mi wczoraj przez myśl czy nie sprzedać tej 20-stki ale raczej zostawię. 260-270 m to i tak dużo. Na targach w Poznaniu będę nawijał plecionki to będę mógł napisać ile weszło.


Ceny są ok a może będą lepsze, zobaczymy.
Marku na Tyrnosa 20 weszło 260 m 0.7 giga cat, a na tyrnosa 30 - 350 m. Na Offshora 95 wchodzi 300 m Giga Cat 0.6 mm, 0.65 mm Powerline plus wchodzi 270 m.
 
Longin Bojanowski
Musieliście tego sporo przewinąć skoro w sobotę już jednej zabrakło D
Łukasz może byś wyciągnął od chłopaków spis (ten co robili) ile, na jaki młynek i jakiej wchodzi.

Ja mogę tylko dodać, że na Okume soltere weszło 205 m 0,53 Pro Wels
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Lucas
Spis pojawi się na stronie sklepu to go się skopiuje na forum ale chwilę się zejdzie zanim dojdą do ładu z towarem D
 
Jacek Gebala
Longin Bojanowski napisał(aM

Musieliście tego sporo przewinąć skoro w sobotę już jednej zabrakło D
Łukasz może byś wyciągnął od chłopaków spis (ten co robili) ile, na jaki młynek i jakiej wchodzi.

Ja mogę tylko dodać, że na Okume soltere weszło 205 m 0,53 Pro Wels


FinNor Offshore 9500 - dokładnie 330 metrów białej GigaFish GigaTec .60 I - na maksa & Można kupić dokładnie tyle na necie.
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 22.02.2017 16:21
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Marek Bukowski
Lucas napisał(aM

Te plecionki Giga zrobiły na mnie mega wrażenie i już mam je na 5 młynkach. Miło Tomku, że mogłem pomóc.

Lucas napisał(aM

Przeszło mi wczoraj przez myśl czy nie sprzedać tej 20-stki ale raczej zostawię. 260-270 m to i tak dużo. Na targach w Poznaniu będę nawijał plecionki to będę mógł napisać ile weszło.


Ceny są ok a może będą lepsze, zobaczymy.
Marku na Tyrnosa 20 weszło 260 m 0.7 giga cat, a na tyrnosa 30 - 350 m. Na Offshora 95 wchodzi 300 m Giga Cat 0.6 mm, 0.65 mm Powerline plus wchodzi 270 m.


Pojemne i mocne te Shimano , występuje jeszcze w wersji dwu biegowej , może to i trafny wybór na suma z szybkiej Wisły . U
 
slawomir frach
To moje zakupy na ten sezon ;)sumowapasja.pl/images/imagehost/cdddd708ea87adb5b683757b76c6eca7.jpg
Jeszcze tylko plecionka i można za tydzień na Pad wbijać. Co polecacie do Verticala?
 
Janusz81
Nowy zakup od kolegi z forum
sumowapasja.pl/images/imagehost/0533bcc739fc763323768bfa5613f6a1.jpg

Do niego dziś przyszła pletka
sumowapasja.pl/images/imagehost/c7c10d642bf1501bf5612f2b00264f50.jpg

Również dziś dotarł multik pod kijaszka Magnus kupionego od forumowego kolegi
sumowapasja.pl/images/imagehost/ed4b68c28f033505fd6d0f14eeec0915.jpg
CATCH & RELEASE
 
SYMBIOZA
Janusz, też mam magnusa jigging i zastanawiałem się czy multik do niego podejdzie...bo na necie raczej widać go ze stałą szpulą....
Mam obawy czy w dużym zgięciu pletka nie będzie tarła o blank...? bo magnus raczej mocno się gnie na całej długości , a jolka wygina się inaczej...M

Zacny ten nowy Twój toroI
 
Lucas
Magnus nada się pod multik. Ja tak łowilem cały czas.
 
SYMBIOZA
no to superI
zamawiam-małego multiczka full metalG
 
Janusz81
Nadaje się jak najbardziej. Jak zerknąłem od dołu przez oczko wodzika tego multika to idealnie prosto idzie do przelotki szczytowej.
CATCH & RELEASE
 
Lucas
Ogólnie to widzę, że nie tylko ja się zbroję U

Marek co do tyrnosa to wydaje mi się że dwa biegi nie są potrzebne. A tylko cena wyższa. Poniżej 1000 zł można kupić model 30.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.16
18,754,004 unikalne wizyty