Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mateusz Wisniewski
LANDRYNKA !
 
Lucas
Wisniewski Michal napisał(aM

A można i tak. CEFo zaprzęg U

sumowapasja.pl/images/imagehost/94d7c027576cccb51e123f00a003235e.jpg


No proszę, nawet Misiek się załapał. Weź no go przekonaj żeby zaczął zaglądać tu na forum X
 
robix
Kolejna propozycja . Wrzucam jako ciekawostkę i dla tych którzy maja gruby portfel .

http://allegro.pl/ural-4320-30-diesel-camper-6x6-i5953219488.html

sumowapasja.pl/images/imagehost/bfe3a2889fcd4d5fea37b8eac71b8af5.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/5860af2f8303c3899bc9f74cba34707a.jpg
 
Mateusz Wisniewski
https://www.youtube.com/watch?v=-Ip8TJpK-0Q Nawet Jakub Śmiga Samuraiem D 6:30
 
Mateusz Wisniewski
https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=624295344411079&id=612044828969464&notif_t=like&notif_id=1463176551160276&ref=m_notif. Wedkowóz na Sobocie w Błocie ;) zapraszam do oglądania oraz polubienia mojego profilu, filmik co prawda taki o ;( mało materiału z powodu awarii
 
Karol Krause
Mój nowy nabytek - ''dupowozik'' na rybki a i na slipie będzie o niebo lżej teraz ...
Teraz już nie ma problemów , sprzęcik spakowany , łódka na hak i na rybki .... oby tylko czas pozwolił bo ostatnio krucho z tym właśnie ...

sumowapasja.pl/images/imagehost/2aed276953b2d20b2b5770abaf17df0d.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/8e2d6d66a411dce12f140f936c797727.jpg
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Marek Bukowski
No i ładny jest w zimę też się przyda nie tylko na rybki .^
 
konopaa
Oto moje rozrywkowe wozidło, pieszczotliwie zwane RozjebundąU
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/ea238e8e256bae40e0d54a656c75e3c6.jpgsumowapasja.pl/images/imagehost/900bfdc5917739bc433c18e3a17dea78.jpg[/img]
 
Mateusz Wisniewski
Nawet na rajdy zabieram sumową pasje U żółta wlepa na klapie D dzięki Sławku.


Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 30.10.2016 19:38
 
Slawomir Tabor
Mateusz fajna zabawka a nalepki trzeba Tobie większa załatwić żeby w błotku było widać .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
jachu67
Marek Bukowski pisze:
"W tej chwili mam Yeti z dołączanym napędem, dobrze sobie radzi z przyczepą nawet cięższą .Na razie mnie nie zawiódł i z ryb zawsze wróciłem ."
Tak tylko zapytałem, bo Masz przyczepę, ciężką łódź...

Mocno się zastanawiam, podpatruję "co mądrzejszych" , a ciągle nie mogę znaleźć "złotego "środka transportu.
Tak sobie myślę ,że na dzień dzisiejszy, kupiłbym VW Transportera Syncro-Blaszaka.
 
Marek Bukowski
L200 nowy model, zielony ,automat, 180KM z napędem super select mi się marzy.M
 
Semi
Braciak ma L200, tyle co w niego kasy władował to by drugiego kupił. Non stop mu się pierdzieli, a jeszcze go kiedyś na kredyt wziął żeby przyczepkę z końmi ciągać. Wtryski już tyle razy mu szwankowały że szok, dwa razy skrzynia biegów, sprzegło i wiele innych usterek elektrycznych. Silnik diesla w tym samochodzie to jeden wielki niewypał, nasze paliwa nawet z renomowanych stacji są do dupy do tego samochodu. Spokój miał jak mu znajomy z Białorusi przywoził pewne paliwo bez tych pierdzielonych dodatków stosowanych w Polsce. Jak słyszę L200 to mnie trzęsie.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Marek Bukowski
Nie dobrze to wróży a jaki to model awaryjnego silnika(pojemność) i z którego roku auto .? Przejrzałem niby na szybko i bardzo niepokojących info nie słychać ale w nowych chyba inne motory.
Miałem już dawno w Pajero 2.8 tdi 136KM no i palił od strzała nawet zimą ,chodził dobrze z automatem też nic się nie działo ,póżniej Sporta kupiłem tylko w benzynie 3.0 ,nic się nie działo z silnikiem .G
 
Semi
2,5l z 2009 roku. Znajomy lekarz weterynarii też takiego miał i podobne problemy, do tego non stop się borykał z napędami. Te nowsze może lepsze.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Marek Bukowski
Nie wiem jak w starszych ale w nowych silnik 2.4 181Km to chyba ten sam co w Volvo ,kiedyś w s40 Gdi też były silniki Mitsubishi .
 
Marek Bukowski
Tutaj znalazłem różnice w silnikach ,2.5 i 2.4 , o Volvo nic nie wspominają .

http://www.carlist.my/news/2016-new-mitsubishi-triton-now-24-litre-mivec-turbo-diesel-engine/41261
 
jachu67
Marek: pomyśl o ISUZU. Mój znajomy kupił drugiego-nówkę, bo z poprzedniego , którym jeździł przez 8-10 lat był super zadowolony.
 
Marek Bukowski
Pomyślę ale na razie spoko luz .

No i się wydało kto ma dobre oferty .U

http://www.autohaus-tabor.de/go.to/modix/2/gebrauchtwagen.html?search_vehicles=1&version=125&ctype=1&customer=1-12974-388712&manufacturer=40&model=917&price_from=&price_to=&km_from=&km_to=&ez_ab=&ez_bis=&antrieb=&gas=
 
Longin Bojanowski
Nie dość, że się nie przyznał to jeszcze narzeka, że nie ma czym na ryby jechać.D
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.49
18,655,880 unikalne wizyty