Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wisniewski Michal
Deep Tail Dancer to jedne z najskuteczniejszych woblerów o ile nie najskuteczniejsze. Obowiązkowe przeklejenie steru i można podbijać świat U

Temat rekordowego suma Dino rozwinął się zupełnie w innym kierunku G
Przeniosłem więc posty do odpowiedniego działu.

Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 06.01.2016 19:10
 
Jan Brzozowski
Rozwiń przeklejenie sterów...
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Wisniewski Michal
Jan Brzozowski napisał(aM

Rozwiń przeklejenie sterów...


Tail Dancery mają wadę fabryczną w postaci słabo wklejonego steru. Stelaż nie ma połączenia drutem ze sterem, a ten jest tylko wklejony w korpus. Oczko do agrafki jest w sterze i tylko z nim się łączy. Często zdarza się, że podczas holu dużej ryby na agrafce zostaje sam ster. Przeklejenie polega na ostrożnym wyłamaniu oryginału, zalanie otworów zwykłą kropelką i ponownym wklejeniu. Wtedy można łowić bez stresu U Mam kilka TDT do przeklejenia, więc niebawem postaram się zrobić małą fotorelacje.
 
Cecula Damian
Wisniewski Michal napisał(aM

Jan Brzozowski napisał(aM

Rozwiń przeklejenie sterów...


Tail Dancery mają wadę fabryczną w postaci słabo wklejonego steru. Stelaż nie ma połączenia drutem ze sterem, a ten jest tylko wklejony w korpus. Oczko do agrafki jest w sterze i tylko z nim się łączy. Często zdarza się, że podczas holu dużej ryby na agrafce zostaje sam ster. Przeklejenie polega na ostrożnym wyłamaniu oryginału, zalanie otworów zwykłą kropelką i ponownym wklejeniu. Wtedy można łowić bez stresu U Mam kilka TDT do przeklejenia, więc niebawem postaram się zrobić małą fotorelacje.


W woli ścisłości nie klej kropelką bo ci się w wodzie rozpuści -ten klej nie nadaje się do wody.
 
Lucas
Ja miałem dwa tail dancery i nie mogłem steru wyłamać U
 
Cecula Damian
Ja dodatkowo że wklejam ster na klej w dancerkach stosuję również przyp[on z plecionki aby nie kolczykować sumków co nie zmienia pracy woblera.

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/8fb033eb1c72bb941976fcfe63348ba8.jpg[/img]

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/1e32995a6dcea04f0c9cde77cde2e006.jpg[/img]

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/0f035923b9ea6e1ce7eb4f52f734734f.jpg[/img]

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/cbd1f9e216743f28ce7cff032856fe60.jpg[/img]

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/4477be36c491a973796f52f382af347b.jpg[/img]
 
robix
Vg Patrol cieszę się że post Was zainteresował , fajnie że Forum sie rozwija a my wzajemnie się czegoś dowiadujemy i przy okazji uczymy .Każdy z nas cos z tego wyniesie i o to właśnie chodzi.Pozdrawiam.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.05
18,645,546 unikalne wizyty